آمار

امروز:
پنجشنبه - 23 ارديبهشت - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

 
انتقاد آذری از بازیکنان فولاد بعد از انتشار پیام علیه وزیر ورزش

 

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از بازیکنان این تیم به دلیل انتشار پیام علیه وزیر ورزش و جوانان انتقاد کرد و گفت: هیچ کس برای بازنده دست نمی‌زند.

به گزارش حبیب خبر به نقل از مهر، روز گذشته بود که شماری از بازیکنان تیم فولاد خوزستان با انتشار پیامی مشابه در صفحات شخصی خود از وزیر ورزش به خاطر بی توجهی به تیم فولاد بعد از لیگ قهرمانان آسیا انتقاد کردند و به مسعود سلطانی فر کنایه زدند.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به این پیام‌ها، از بازیکنان تیمش انتقاد کرد.

آذری در گفت و گو با رادیو تهران اظهار کرد: این کار هماهنگ نشده بود که بازیکنان نظر شخصی خود را داده بودند. بنده در جریان نبودم و با باشگاه هماهنگ نشده بود. این حرکت خودجوش و بدون اطلاع کادر مدیریتی باشگاه بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد تاکید کرد: دیشب با مدیر رسانه‌ای تیم صحبت کردم و از او توضیح خواستم. منصفانه بگویم هیچکس برای بازنده دست نمی‌زند. اینکه موضع وزارت ورزش چیست در حیطه وظیفه من نیست. شخصاً محبت را از هیچ کس گدایی نکرده‌ام.

آذری افزود: به نظرم بچه‌های فولاد یک مقدار عجله کردند. کسی برای بازنده دست نمی‌زند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سئوال که آیا اگر در جریان تصمیم بازیکنان بودید به آنها اجازه انتشار پیام را می‌دادید؟ گفت: کسی حق ندارد بدون هماهنگی باشگاه چنین حرکاتی کند. این یک بحث شخصی است. بچه‌های مان کمی عجله کردند و شان خود را پایین آوردند.

ما باید پاسخگوی هوادار و اعضای هیات مدیره باشیم. وقتی این افراد از عملکرد ما رضایت نسبی دارند، ما را کمی راضی می‌کند. اینکه دیگران تبریک می‌گویند یا نمی‌گویند اهمیتی ندارد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (1)

  • ایرانی

    دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 - دوشنبه, می 3 2021 10:05:36am

    خجالت دارد آبروخوزستان را بردید حرف هم میزنیدخلایق هرچه لایق حیف ازمدیرعامل وسرمربی برای این بازیکنان آماتور