آمار

امروز:
چهارشنبه - 22 ارديبهشت - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

لیگ خلیج فارس

 
 

درگیری مجازی بین فوتبال دوستان کشور هند و هواداران پرسپولیس به اوج خود رسیده است

نگاهی به پیج های اینستاگرامی و فضای توییتر نشان می دهد درگیری هواداران هندی و ایرانی به اوج خود رسیده است.

به گزارش حبیب خبر به نقل از طرفداری، شاید اولین جرقه این درگیری را سایت باشگاه پرسپولیس زد. هنگامی که باشگاه پرسپولیس با اشاره به لشکر کشی نادرشاه افشار به هندوستان خبر از فتح هند و گوا این بار در زمین فوتبال داد. اين پست اينستاگرامی باعث خشم هندی ها شد و واكنش های زيادی به اين پست بين مردم هند صورت گرفت. هرچند باشگاه پرسپولیس آن را ويرايش و در اقدامی شایسته بابت این پست عذرخواهی كرد.

البته فوتبال ورزش اول هند نیست و طرفداران زیادی هم در این کشور پر از جمعیت ندارد. كاربران هندی در پاسخ به کری خواندن هواداران پرسپولیس اعلام کرده اند برای قدرت نمايی، تيم كريكت خود را بفرستيد و البته که برخی هواداران ایرانی نیز به کمک هندی ها شتافته و به جنگ مجازی هواداران پرسپولیس رفته اند و حتی پیج هایی را در فضای مجازی با عنوان طرفداران گوای هند در ایران تاسیس کرده اند! 

هندی ها که بابت توهین به تاریخ کشورشان ناراحت هستند در فضای مجازی علیه پرسپولیس مطالبی را منتشر می کنند و طرفداران پرسپولیس نیز با اشاره به معطلی 4 ساعته پرسپولیس در فرودگاه و البته کم کاری هندی ها در اعلام تست کرونا، از AFC انتقاد کرده‌اند چرا میزبانی را به کشوری داده که از دید آنها فاقد استاندارهای لازم برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا است. 

به نظر می رسد این جدال مجازی همچنان ادامه خواهد داشت و بی شک نقش دو باشگاه پرسپولیس و گوا در آرام کردن این جو بسیار مهم خواهد بود. صد البته بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شود و این جنگ و جدل ها در حد فضای مجازی باقی می ماند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید