آمار

امروز:
چهارشنبه - 25 فروردين - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

تیم فوتسال ملی حفاری از هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر کشور در اهواز برابر حریف خود به برتری رسید.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایرنا، تیم ملی حفاری شنبه از هفته سیزدهم  رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور میزبان تیم کوثر اصفهان در اهواز بود که این دیدار با برتری پنج بر سه ملی حفاری به پایان رسید.

تیم های ملی حفاری و کوثر اصفهان در حالی به مصاف هم رفتند که به ترتیب در مکان‌های ششم و هفتم جدول رده‌بندی گروه ب مسابقات لیگ برتر فوتسال قرار داشتند.

تیم ملی حفاری در نیمه اول موقعیت‌هایی روی دروازه حریف خلق کرد و با استفاده از تجربه بازیکنانش موفق شد ۲ گل به حریف بزند، در ادامه تیم کوثر از اندک موقعیت‌های خود بهره لازم را برد و دروازه حفاری را باز کرد.

در نیمه دوم بازیکنان ملی حفاری باز هم برتری خود را به حریف دیکته کردند و سه گل دیگر به ثمر رساندند. تیم کوثر در اواسط نیمه دوم برای ۲ بار دیگر دروازه حریف را باز کرد. دروازه بان تیم کوثر چندین موقعیت گلزنی را از ملی حفاری گرفت.

بازی دور رفت این ۲ تیم با برتری پنج بر ۲ کوثر به پایان رسیده بود. ملی حفاری در این فصل نتایج ضعیفی کسب کرده و این موضوع نارضایتی هوادارانش را به همراه داشته است.

تیم ملی حفاری که در دوره گذشته این مسابقات، مقام هشتم جدول لیگ برتر را کسب کرده بود، با این برد ۱۴ امتیازی شد و در مکان ششم جدول گروه ب مسابقات باقی ماند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید