آمار

امروز:
يكشنبه - 10 اسفند - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

نکونام: می‌دانستیم ماشین‌سازی مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کند

سرمربی فولاد گفت: تیمش روند رو به رشدی دارد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، جواد نکونام، سرمربی فولاد در نشست خبری پس از بازی با ماشین‌سازی اظهار کرد: ما می‌دانستیم بازی سخت و سنگینی خواهیم داشت. می‌دانستیم زمین و هوای سرد کیفیت فنی ما را پایین می‌آورد و به ضررمان شد. این سه امتیاز به دردمان می‌خورد. ما بازی‌های ماشین‌سازی را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کنند. ما امروز بازی خوب و با کیفیتی به نمایش گذاشتیم اما عدم دقت باعث شد که گل دوم و سوم را به ثمر نرسانیم. ما در دقایق پایانی به خاطر حضور چند بازیکن بلند قامت در تیم ماشین‌سازی عقب نشستیم ولی تیم برتر میدان بودیم و لیاقت برد در این بازی را داشتیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که خیلی در این بازی زحمت کشیدند و در زمینی که یخ زده بود و حفظ تعادل سخت بود، خوب عمل کردند.

او در پاسخ به این سوال که آیا به فولاد ایده‌آلش رسیده است، گفت: ما روند رو به رشدی داریم و باتوجه به تغییراتی که امسال داشتیم و نفرات جدیدی که به تیم‌مان اضافه شدند، شرایطی ایجاد کردیم که همه بازیکنان‌مان شانس بازی کردن دارند. در بازی قبل هم علی‌رغم شایستگی تیم‌مان روی اشتباه داوری به مس رفسنجان امتیاز دادیم. در بازی قبلی‌اش هم می‌توانستیم برنده باشیم اما اشتباهات باعث شد که بازنده شویم. من به نتایج نگاه نمی‌کنم و به روند تیمم نگاه می‌کنم و مشخص است که بازیکنان با کیفیتی در اختیار داریم.

حبیب خبر: جدن که شکست دادن تیم قعر نشین لیگ برتر یعنی ماشین سازی بحران زده آن هم با نتیجه یک بر صفر بزرگی تیم فولاد را به جهان و جهانیان نشان داد! البته برخی تیم ها با قراردادهای بزرگی که با بازیکنان می بندند خود به خود بزرگ می شوند و ما این موضوع را کتمان نمی کنیم!!

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید