آمار

امروز:
جمعه - 8 اسفند - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

 
پرسپولیس

 

امروز در صورتی که یحیی تصمیم به استفاده از سیدجلال حسینی و یا محمد انصاری بگیرد ترکیب و چینش نفرات پرسپولیس تغییرات اساسی خواهد کرد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از همشهری آنلاین، پرسپولیس در حالی امروز به مصاف آلومینوم اراک می‌رود که با توجه به مصدومیت زوج خط دفاعی این تیم پیش‌بینی ترکیب‌ سرخ‌ها سخت‌تر از هر زمانی باشد. به رغم اینکه در  برخی از خبرها اعلام شده یحیی قرار است از مهدی سیری در پست دفاع آخر استفاده کند اما با توجه به ریسک بالای نزدیکی شیری به محوطه جریمه خودی این انتخاب به نوعی خودزنی خواهد بود. خصوصا اینکه با توجه به حضور چند مهاجم بلند قامت در ترکیب آلومینیوم، مهدی شیری به لحاظ فیزیکی هم انتخاب درستی نخواهد بود.

 با این همه در ترکیب سرخ‌ها امروز حامد لک همچنان درون دروازه  خواهد ایستاد و در دفاع آخر هم احسان حسینی و در کنار میلاد سرلک و یا کمال کامیابی‌نیا قرار خواهد گرفت. در سمت چپ خط دفاعی سعید آقایی و در جناح راست هم همچمنان سیامک نعمتی حضور خواهند داشت.

خط میانی سرخ‌ها در صورتی که کمال و یا سرلک به خط دفاعی منتقل شوند  یک هافبک دفاعی خود را از دست خواهد داد. بنابراین از میان سرلک یا کمال یک نفر به عنوان هافبک دفاعی خواهد در کنار نورالهی قرار خواهد گرفت. در دو سمت خط میانی هم شاهد حضور پهلوان و امیری خواهیم  بود و در  خط حمله به احتمال زیاد امید عالیشاه و مهدی عبدی قرار خواهند گرفت.  در صورتی که یحیی تصمیم به استفاده از سیدجلال حسینی و یا محمد انصاری بگیرد ترکیب و چینش نفرات پرسپولیس تغییرات اساسی خواهد کرد.

ترکیب پرسپولیس :

حامد لک، احسان حسینی، مهدی شیری، سیامک نعمتی، سعید آقایی، احمد نورالهی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید