امروز:
پنجشنبه - 18 خرداد - 1402
ساعت :

 
نقش پررنگ هیات‌مدیره پرسپولیس در ناکامی سرخ ها در آسیا

ضعف مدیریتی باشگاه پرسپولیس در هیات‌مدیره این باشگاه آنقدر زیاد است که حالا دیگر صدای سرمربی تیم را هم درآورده است.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، پس از بازگشت پرسپولیس به تهران، یحیی گل‌محمدی صحبت‌هایی را بر زبان آورد که نشان از خشم او از اعضای هیات‌مدیره سرخ‌ها داشت. سرمربی تیم نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا، درحالی که باید تیمش را برای ادامه لیگ برتر آماده کند، به خاطر جدایی بشار رسن، از تیم مدیریتی باشگاه دلخور است و با صحبت‌هایش آنها را مسئول نتایج بد تیم در آینده دانست. اما به راستی اعضای هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس چقدر در ایجاد مشکلات برای این باشگاه نقش دارند؟

در سال‌های اخیر پرسپولیس مشکلات زیادی را تجربه کرده و پرونده‌های مالی سنگینی را پشت سر گذاشته که منشا همه این پرونده‌ها تصمیمات عجیب اعضای هیات مدیره باشگاه بوده است. همین اعضا که برخی از آنها الان هم در سمت خود مشغول فعالیت هستند، در نقل‌وانتقالات پیش فصل آنقدر ضعف مدیریتی از خود نشان دادند که در نهایت منجر به جدایی ستاره‌های پرسپولیس شد. ستاره‌هایی که اگر مانده بودند، احتمالا الان باید مقابل نام پرسپولیس « قهرمان لیگ قهرمانان آسیا» می‌نوشتیم.

اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس که تخصص عجیبی در بی اعتنایی نسب به مشکلات باشگاه دارند، با علاقه خاصی در سفرهای مهم کنار تیم هستند تا مبادا در موفقت‌های احتمالی، نامشان در کنار پرسپولیس نباشد اما همین عزیران، گاهی امضاهایی برای روی کاغد می‌اندازند که علاوه بر تعهد، باشگاه را دچار چالش‌های فراوان می‌کند.

در آخرین هنرنمایی، نامه‌ای به امضای مدیرعامل سابق و برخی از اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس رسید که بر اساس آن، بشار رسن که با باشگاه قرارداد داشت، بتواند بعد از فینال  لیگ قهرمانان آسیا، از تیم جدا شود. یعنی در واقع بشار رسن که باید تا پایان فصل پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد، به راحتی مجوز گرفت که با گذشت ۴ هفته از لیگ برتر، پرسپولیس را ترک کند. حالا تصور کنید این اتفاق مهم به اطلاع کادر فنی هم نرسیده باشد و چند روز مانده به بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا، گل‌محمدی متوجه این موضوع بشود.

بررسی این مسائه نشان می‌دهد، اعضای هیات‌مدیره باشگاه با وجود اینکه روپایی خوب می‌زنند و دو روز مانده با بازی فینال، در تمرینات هم خوب شرکت می‌کنند، درک خوبی از مسائل فنی فوتبال ندارند. چراکه اگر کمی فراتر از روپایی زدن با فوتبال آشنا بودند، به خوبی می‌دانستند که وقتی اجازه جدایی ستاره تیم را می‌دهند، حداقل باید به سرمربی هم اطلاع بدهند.

حالا  باید نام بشار رسن را در کنار ستاره‌هایی نوشت که این فصل از پرسپولیس جدا شده‌اند و یحیی گل‌محمدی هم که تاکتیک تیمش را روی حضور این بازیکن تنظیم کرده بود، باید فکر چاره باشد، اما به راستی در تیم مدیرتی باشگاه پرسپولیس، چرا کسی درباره این هنرنمایی‌ها پاسخ مشخصی نمی‌دهد؟

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید