امروز:
چهارشنبه - 5 آذر - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای قهرمانی نباید امتیاز بازی های خانگی را از دست بدهیم.

به گزارش حبیب خبر به نقل از  همشهری آنلاین، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی با صنعت نفت گفت: هفته دوم لیگ برتر است. با توجه به اینکه در هفته اول نتوانستیم امتیازهای کامل را بگیریم، شروع فصل خیلی برای قهرمانی مهم است و فردا برای ما بازی خیلی مهمی است.

وی افزود: این سه امتیاز برای ما ارزشمند است. باید برای کسب آن تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم. نباید امتیاز بازی های خانگی را از دست بدهیم. مقابل تیم خوبی بازی داریم که با وجود نداشتن ۵، ۶ بازیکن در هفته اول به برد رسید.   صنعت نفت قطعا تیم خوبی دارد.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازی شان را مقابل پیکان دیدم وبه آقا سیروس برای تشکیل این تیم خوب تبریک می گویم.

وی افزود: باید خیلی دونده ظاهر شویم. روز سختی داریم، باید بتوانیم فضاهای خوبی را از حریف بگیریم، زیرا صنعت نفت تیمی تکنیکی است. باید نزدیک و پرفشار بازی کنیم تا به حریف اجازه استفاده از فضاها را ندهیم.

گل محمدی اضافه کرد: کسب ۳ امتیاز مقابل صنعت نفت برای ما خیلی مهم است. ۸-۷ ماهی است که حسرت حضور طرفداران را در ورزشگاه می‌خوریم. بازی‌های خانگی هم بدون حضور هواداران در ورزشگاه با دیدارهای خارج از خانه فرقی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: بخش بزرگ و قدرت پرسپولیس به حاضر شدن طرفداران ما در ورزشگاه برمی‌گردد. پرسپولیس پرهوادارترین تیم آسیا است و غیبت آنها برای ما ضرر زیادی دارد. با این وجود برای شادی دل هواداران تکرار قهرمانی و محافظت از این عنوان کار سختی داریم. برای کسب قهرمانی تمام تلاش خود را می‌کنیم.

وی درباره فشردگی رقابت‌ها برای پرسپولیس توضیح داد: بازی خیلی مهمی را ۲۹ آذر پیش رو داریم و قبل از آن هم باید ۵ دیدار را انجام دهیم. تمام برنامه ریزی تمرینی و مسابقه‌ای ما باید به شکلی باشد که بازیکنان از نظر بدنی و روحی آماده باشند و بتوانند در فینال آسیا بازی خوبی انجام دهند. کسب نتایج خوب قبل از این مسابقه هم از لحاظ روحی و هماهنگی تیمی خیلی مهم و تاثیرگذار است.

گل محمدی افزود: نفرات ملی پوش خود را هم پس از دیدار با بوسنی یکی دو روز استراحت دادیم و آنها هم مقابل صنعت نفت حضور دارند، تمرینات خوبی هم داشتیم و ان‌شاءالله بتوانیم دیدار خوبی انجام بدهیم.

وی درباره جذب نشدن مدافعان مدنظرش خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتیم مدافع دیگری را هم جذب کنیم، ۶-۵ گزینه هم داشتیم اما همه این نفرات با تیم‌های خود قرارداد داشتند، گله‌ای هم از باشگاه های  دیگر و سرمربیانشان نداریم، زیرا روی بازیکنان خود حساب کرده بودند. جذب نشدن بازیکن ممکن است در آینده برای ما سختی‌هایی داشته باشد، اما با نفرات جوان و مدافعان فعلی خود هم کارهای بزرگی انجام داده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: برخی نفرات مدنظر ما بودند اما جذب آنها را از دست دادیم، برخی مسائل مانند شأن و شخصیت باشگاه را هم باید در نظر می‌گرفتیم. تعدادی از این بازیکنان خواستار قرار گرفتن بندهایی در قراردادهایشان بودند که برای باشگاه پرسپولیس امکان پذیر نبود، و منافع ما را به خطر می‌انداخت. درست نبود چنین بندهایی در قرارداد باشد. به این تیم امیدوار هستم و اگر به بازیکنان جوان اعتماد کنیم، با وجود کارهای سخت بازیکنان ما نشان دادند حرف‌های زیادی در روزهای سخت برای گفتن دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید