امروز:
چهارشنبه - 5 ارديبهشت - 1403
ساعت :

آذری: در نقل و انتقالات دنبال شلوغ کاری و بمب ترکاندن نیستیم

 مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد: برای استراحت در هتل آزادی حضور یافتم و با بازیکن یا مربی خاصی مذاکره نداشتم.

به گزارش حبیب خبر، "سعید آذری" روز پنج‌شنبه در گفت وگو با ایرنا، درباره آخرین وضعیت فولاد خوزستان در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: ما فعلا قرارداد «فرشاد احمدزاده» را تمدید کردیم و شروین بزرگ را هم جذب کردیم.   برای جذب دیگر بازیکنان در حال مذاکره هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز «جواد نکونام» سرمربی تیم دنبال بازیکنانی که در فهرست او بودند هستیم و به تدریج بازیکنان مدنظرمان را جذب می‌کنیم. ما اعتقاد داریم که ستاره را نباید جذب کرد بلکه باید ستاره را ساخت. تا امروز هم چهار نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا مشغول جذب بازیکن بودند که تیمشان تکمیل شد، حالا ما در حال مذاکره با گزینه های مد نظرمان هستیم. فقط این نکته را به هوادارانمان بگویم که فولاد از نقل و انتقالات عقب نمی افتد.

مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: ما در نقل و انتقالات دنبال شلوغ کاری و بمب ترکاندن نیستیم و فقط می خواهیم به اهداف خودمان برسیم. مطمئن باشید در پایان نقل و انتقالات فولاد به تمام اهدافش رسیده است. ضمن اینکه جذب بازیکن کاملا با هماهنگی کادر فنی و مدیریت باشگاه خواهد بود.

آذری با توجه به جدایی شهاب گردان از فولاد و اینکه آیا جای او دروازه بانی نامدار جذب خواهد شد؟ تاکید کرد: خوشبختانه جواد نکونام برای هر لحظه برنامه دارد و برای جدایی هر بازیکن برنامه متفاوت. شهاب گردان هم برای ما زحمت کشید هرچند می خواستیم بماند اما عدد و رقمی که می توانستیم پرداخت کنیم مشخص بود. فکر می‌کنم او با قرارداد خوبی به ذوب آهن رفته است. مطمئن باشید که جواد نکونام بازار نقل و انتقالات را کاملا زیر نظر دارد و برای جانشینی گردان هم حتما می داند باید چه کار کند.

وی در خصوص سرنوشت بازیکنان خارجی فولاد برای فصل آینده گفت: کار تمدید قرارداد «شیمبا» تمام شده و در این خصوص مشکلی وجود ندارد. پاتوسی هم با توجه به اینکه دیگر نمی خواهد قرضی بازی کند دنبال این هستیم تا با تیم باشگاهی‌اش توافق کنیم و او را برای دو سال در اختیار بگیریم. خوشبختانه در این خصوص پیشرفت های خوبی هم داشتیم انشالله اگر به نتیجه رسید این مسئله را اعلام می‌کنیم. کولیبالی هم که با ما قرارداد دارد و تازه دیروز ایران را ترک کرده و مشکلی از بابت او وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره اینکه گفته می شود در یکی دو روز گذشته در هتل آزادی تهران مستقر بوده تا با بازیکنان مدنظرش جلسه بگذارد عنوان کرد: ما وقتی به هتل می رویم فقط برای استراحت و خواب است نه مذاکره. هتل برای من فقط جای خوابیدن و غذا خوردن است. البته هر کسی در هتل کاری می‌کند، یک نفر غذا می خورد، یک نفر استراحت می کند و یک نفر هم مذاکره می کند، اما من فقط استراحت می کنم.

آذری افزود: البته نکته جالب اینجا بود که در هتل آزادی همکارانم در باشگاه‌های ذوب‌آهن، آلومینیوم اراک، استقلال تهران و چند باشگاه دیگر حضور داشتند و در حال مذاکره با بازیکنان بودند. ظاهرا این هم متد جدید امسال است که مذاکره با بازیکن در هتل انجام می شود. به هر حال هر باشگاهی سیاست خودش را دارد یکی در هتل مذاکره می‌کند، یکی در ورزشگاهک یکی هم در دفتر باشگاه.

وی در خصوص تمدید قرارداد فرشاد احمدزاده آن هم در شرایطی که گفته می‌شد با استقلال به توافق رسیده گفت: در مورد این مسائل خبری ندارم و فقط با احمدزاده قراردادمان را تمدید کردیم. با توجه به قیمت های این روزهای بازار، با قیمتی مناسب با او تمدید کردیم. ضمن اینکه جلسه و تمدید قرارداد با احمدزاده هم در دفتر شرکت فولاد خوزستان در تهران انجام شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا در فصل نقل و انتقالات از تیم‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال هم بازیکن می گیرد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: گرفتن بازیکن از پرسپولیس و استقلال آن هم با این اعداد و ارقام کار دشواری است، اما باز هم تاکید می‌کنم که در نقل و انتقالات هر چه نکونام بگوید و تشخیص بدهد ما انجام می دهیم. مهم این است که بتوانیم خواسته های سرمربی را اجرا کنیم و بازیکنان را با توجه به بودجه و سیاست‌های باشگاه جذب کنیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید