امروز:
پنجشنبه - 4 مرداد - 1403
ساعت :

تیم نفت آبادان تا پایان لیگ بیستم زیر چتر حمایتی وزارت نفت است

 نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه شب گذشته با وزیر نفت پیرو حل مشکلات تیم فوتبال صنعت نفت در لیگ برتر، گفت: تیم تا پایان لیگ بیستم نیز زیر چتر حمایتی وزارت نفت خواهد بود.

به گزارش حبیب خبر، "سید مجتبی محفوظی" در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جلسه شب گذشته، ۱۷ شهریور با وزیر نفت پیرو حل مشکلات تیم صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: در این جلسه ما از وزیر نفت برای حمایت یک ساله از باشگاه ریشه‌دار و پرهوادار صنعت نفت آبادان دستور گرفتیم و بر این اساس نیز تیم نفت تا پایان لیگ بیستم زیر چتر حمایتی وزارت نفت خواهد بود و وزارت نفت مثل سابق به نفت آبادان کمک خواهد کرد.

وی افزود: در این جلسه موفق شدیم مطالبات‌مان را مطرح کنیم و به کرسی بنشانیم. در ابتدا آقای وزیر با درخواست من و آقای مختار برای حمایت از نفت آبادان کاملا مخالف بود و دلایل قانونی می‌آورد ولی کوتاه نیامدیم و چانه‌زنی به درازا کشید ولی در نهایت وزیر نفت از مواضع قبلی خود کوتاه آمد و توانستیم دو دستور را از وی بگیریم؛ یکی ادامه حمایت از تیم صنعت نفت به مدت یک سال و دیگری نیز انجام مراحل واگذاری تیم نفت به پالایشگاه نفت آبادان.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در این یک سال نیز در تلاش هستیم تا کارهای واگذاری تیم صنعت نفت آبادان را به پالایشگاه نفت آبادان انجام دهیم، گفت: البته قطعا با خصوصی‌سازی پالایشگاه آبادان مخالف هستیم اما از آنجا که پالایشگاه آبادان در لیست خصوصی‌سازی قرار گرفته است، قانون این اجازه را به ما می‌دهد که تیم صنعت نفت به پالایشگاه واگذار شود. به هر حال‌ این تیم طبق قانون از شرکت ملی پالایش پخش خارج شده و به پالایشگاه آبادان واگذار خواهد شد.

وی تاکید کرد: اگر تیم صنعت نفت آبادان به پالایشگاه نفت آبادان واگذار شود، این یک اتفاق تاریخی خواهد بود و پالایشگاه نفت آبادان می‌تواند خیلی بهتر و بیشتر، از این تیم و سایر رشته‌های ورزشی نسبت به وزارت نفت حمایت کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید