امروز:
شنبه - 12 فروردين - 1402
ساعت :

مدیر رسانه ای تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر با انتقاد شدید نسبت به داوری بازی این تیم برابر نود ارومیه، گفت: متاسفم برای داورانی که شهامت ندارند و شبیه موش آزمایشگاهی هستند و به نظرم جای این افراد در فوتبال نیست.
 
احسان خدری مدیر رسانه ای کارون اروند خرمشهر در گفت‌وگو با ایسنا خوزستان، درباره اتفاق هایی که در جریان دیدار روز گذشته این تیم و نود ارومیه در هفته سی ام لیگ یک رخ داد، اظهار کرد در ابتدا این برد را به تیم نود ارومیه تبریک می گویم ولی با توجه به حواشی ایجاد شده در این دیدار  باید بگویم ما کارهای خوبی از این بازی یاد گرفتیم و مطمئن باشید از این به بعد نیز تماشاگران ما در خرمشهر، آنقدر به داور فشار می‌آورند تا مجبور شود به سود تیم ما پنالتی بگیرد و همچنین دست به اخراج بازیکن حریف بزند و جریان بازی را تغییر دهد.
 
وی ادامه داد: متاسفانه هر چه به سمت هفته پایانی لیگ نزدیک می‌شویم،ضعف فدراسیون فوتبال و کمیته داوران در بحث چیدمان داوری بیشتر مشخص می‌شود و هیچ کسی هم به فریاد کسی نمی رسد و فکر می‌کنم به سمت می‌رویم که ورزش فوتبال به رشته بیخود تبدیل می‌شود و از حالت ورزشی خارج می‌شود زیرا یک سری آدم ها که گردن کلفتی می کنند با انواع و اقسام تهدیدها و فحاشی ها و همچنین تندروی ها و فشارها و ابزارهایی که از محیط ورزش خارج است، فشار می‌آورند تا نتیجه بگیرند که در دیدار با ارومیه این موضوع را مشاهده کردیم.
 
مدیر رسانه ای تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر افزود: مطمئن باشید اگر به این موضوع رسیدگی نشود از هفته آینده نیز در خرمشهر شاهد این اتفاقات خواهند بود زیرا احساس می‌کنیم هر کسی زورش بیشتر است می تواند خارج از این مستطیل سبز نتایج را رقم بزند و جریان بازی ها را تغییر دهد. هفته ها است که از کمیته داوری می خواهیم که در این شرایط بحرانی و بد اقتصادی حداقل داوران را به گونه‌ای بچیند که تیم ما متضرر نشود ولی دوستان ما در فدراسیون فوتبال و دیگر جاها تصمیم بر این دارند که یکسری تیم‌ها به خاطر فشارهای خارج از حیطه ورزش در لیگ بمانند در حالی که نباید تیم‌هایی مانند خرمشهر و دیگر تیم ها قربانی شوند و اگر نیاز به فشار خارجی است، ما هم می‌توانیم این کار را انجام دهیم ولی ما روح پاک فوتبال را رعایت می‌کنیم ولی این موضوع  از سوی خیلی از تیم‌ها رعایت نمی‌شود.
 
 وی بیان کرد: مطمئن باشید دوستانمان در تیم نود ارومیه اگر در سال‌های بعد نیز تیم داشته باشد ما در لیگ مجددا برابر هم قرار می‌گیریم و این حرکت ناجوانمردانه ای که امروز در ارومیه رخ داد را به نحو شدیدی جبران می کنیم. با توجه به این که فوتبال ما متولی ندارد، هر کسی که زورش می رسد، برنده است و ما هم می‌خواهیم از این قاعده عقب نیافتیم.
 
 خدری خاطرنشان کرد: در نیمه اول  تیم ما برنده به رختکن رفت ولی بین دو نیمه یکسری اتفاقات می افتد و داور تهدید می شود که اگر وضعیت به همین شکل ادامه پیدا کند، زنده از ورزشگاه خارج نمی شود و او هم در زمین و در مدت زمان ۵ دقیقه خطایی درون محوطه جریمه می گیرد و بازیکن ما را اخراج و به سود حریف نیز پنالتی اعلام می‌کند و متاسف هستیم برای داورانی که بیشتر شبیه موش آزمایشگاهی هستند و شهامت ندارند. این افراد هر جا که باد بوزد به همان سمت حرکت می‌کنند و به نظرم چنین داورانی جایشان در فوتبال  پاک نیست و مطمئن باشید شکایتمان را به جاهای بالاتر از دپارتمان داوری و کمیته اخلاق و انضباطی ارائه می دهیم زیرا تاکنون هر شکایتی داشته ایم به جایی نرسیده است و فکر می‌کنیم عمدی در کار است.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید