امروز:
شنبه - 12 فروردين - 1402
ساعت :

مومنی: استقلال با دستان خودش جام را به تراکتور تقدیم کرد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال حضور سهراب بختیاری زاده در استقلال از نان شب هم واجب تر دانست و گفت: اختلافات درون خانوادگی استقلال به این تیم در آستانه فینال جام حذفی ضربه زد و این تیم با دستان خودش جام را به تراکتور تقدیم کرد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایرنا، «محمد مومنی» روز شنبه با اشاره به شکست آبی‌پوشان برابر تراکتور در فینال جام حذفی اظهار کرد: استقلال این بازی را به خودش باخت. چه مدیریت و چه کادر فنی هر کسی به نوبه خود با رفتارش برای تیم مشکلاتی را ایجاد کرد و موجب شد تا این تیم به راحتی یک جام را از دست بدهد و با دستان خودش کاپ قهرمانی را به تیم حریف داد.

وی افزود: در دیدار فینال جام حذفی از نظر فنی ۲ نیمه کاملا متفاوت را از استقلال شاهد بودیم. در نیمه اول تراکتور توانست روی خلاقیت فردی بازیکنانش سه بار به گل برسد اما در نیمه دوم مسابقه کاملا در اختیار استقلال بود و این تیم سرتاپا حمله شد اما درست دقایقی که استقلال به برنامه برای گلزنی نیاز به برنامه داشت این تیم به بازی مستقیم روی آورد و هیچ برنامه‌ای برای گلزنی به غیر از سانترهای هوایی از خود نشان نداد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: البته در طول بازی تراکتور هم اتفاقاتی را رقم زد که از جوانمردی به دور بود و به هیچ وجه رفتار این تیم در خور شهر تبریز که مردمی با فرهنگ و با اصالت را دارد نبود. این تیم در وقت‌کشی روی تیم‌های عربی را سفید کرده بود و مدام بازیکنانش روی زمین بودند. از طرفی نیمکت این تیم حاشیه‌هایی را ایجاد کرد تا فضا کاملا بر هم بریزد. واقعا این رفتارها از فوتبال حرفه‌ای به دور است.

مومنی خاطرنشان کرد: جام حذفی دیگر تمام شد و بازیکنان و اعضای تیم به فکر ریکاوری برای لیگ قهرمانان آسیا باشند چرا که باید از حیثیت استقلال در آن مسابقات دفاع شود و آنجا با مسابقات داخلی متفاوت است.

وی در خصوص اختلافات بین مدیریت و کادر فنی استقلال تصریح کرد: همین اختلافات استقلال را نابود کرد چرا که قبلا هم این اتفاق در آستانه مسابقات آسیایی به تیم ضربه زده بود. چند سال پیش استقلال شانس قهرمانی در آسیا را داشت اما همین اختلافات داخلی موجب شد تا این تیم به هدفش نرسد. باید هر دو طرف کوتاه بیایند و برای استقلال بجنگند.

مومنی گفت: حفظ مجیدی در حال حاضر مهم‌تر از هر چیزی است. مدیریت باشگاه باید به هر نحوی شده این مربی را حفظ کند چرا که به نظر من هیچ کسی برای استقلال بهتر از مجیدی نیست.

پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: به نظر من استقلال بیش از تقویت از نظر بازیکن باید کادر فنی‌اش را تقویت کند. فرهاد مجیدی از مشورت کردن با بزرگان استقلال نترسد و باید فردی مانند سهراب بختیاری زاده در کادر فنی حضور داشته باشد که هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی بتواند تیم را جمع کند. حضور چنین فردی در استقلال از نان شب هم واجب تر است.

دیدار فینال جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه هفته گذشته در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار شد که تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با برتری ۳ بر ۲ مقابل استقلال، قهرمان این رقابت‌ها شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید