امروز:
دوشنبه - 25 تير - 1403
ساعت :

فوتبال

اهواز/ حبیب خبر- سید مهدی ابوس:

شهرستان حمیدیه- که در حفظ ارزش های انقلاب‌ اسلامی در دوران سخت دفاع مقدس  شاهد رشادت های بزرگ مردمان خود بود- اخیرا با حضور مدیران جوان، شایسته، کارشناس و توجه اصولی به پیشرفت‌های علمی و فنی- حرفه ای- به ویژه در عرصه ورزش- توانسته گوی سبقت را از دیگر رقیبان خود برباید و این شهرستان راه توسعه و آموزش های علمی- ورزشی را دنبال کند.

وجود دو مدیر جوان و کارساز: "ماهر سخری" که در راس اداره ورزش شهرستان است و "علی جرفی" رییس هیأت فوتبال، نام شهرستان حمیدیه را سرخط خبرهای خوب ورزش استان قرار داده است.

 هیأت فوتبال شهرستان حمیدیه پس از سامان دهی وضعیت تیم ها و زیر ساخت های مورد نیاز، برای نخستن بار با ایجاد انگیزه میان جوانان محلی، موفق به برگزاری کلاس آموزش داوری و برگزاری رقابت‌های لیگ جوانان کرد و اینک راه توسعه آموزش های علمی- ورزشی را با جدیت در پیش گرفته است.

 همچنین این هیأت برای نخستین بار اقدام به برگزاری کلاس مربیگری فوتبال درجه D برای مربیان جوان منطقه کرد که در این کلاس ۲۴ نفر هنر آموز زیر نظر استاد "منصور ربیعه" از مدرسان بین المللی کنفدراسیون فوتبال آسیا آموزش خواهند دید. سرپرستی کلاس بر عهده جعفر معاوی است.

فوتبال

رییس هیأت فوتبال شهرستان حمیدیه در آیین گشایش و شناخت مدرس کلاس مربیگری گفت: شهرستان حمیدیه هم چنان در راه توسعه علمی- ورزشی جوانان علاقه مند به داوری و مربیگری فوتبال گام بر می‌دارد.

  "علی جرفی" افزود: به زودی جشنواره بزرگ کشف استعداد های درخشان و آفرینشگر فوتبال منطقه را با حضور گروه استعداد یاب کمیته جوانان هیات فوتبال خوزستان و جمعی از بزرگان و پیشکسوتان شاخص فوتبال استان و ایران در ورزشگاه شهید مروانی حمیدیه برگزار می کنیم.

او گفت: همدلی و حمایت مسوولان شهری از جمله رییس اداره‌ ورزش شهرستان و دلگرمی، توجه و حمایت حاج آقا طالقانی رییس هیأت فوتبال خوزستان نسبت به فوتبال شهرستان حمیدیه شایسته سپاسگزاری است. به یقین در آینده نزدیک کارایی آن در مستطیل سبز فوتبال حمیدیه نمایان خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید