امروز:
دوشنبه - 13 آذر - 1402
ساعت :

استفاده از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر در پیشگیری و کاهش معضل های اجتماعی

در جلسه مدیر کل فرهنگ با دبیر هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر خوزستان بر لزوم استفاده از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر در پیشگیری و کاهش معضل های اجتماعی تاکید شد.

به گزارش حبیب خبر، دیدار صمیمانه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان باد دبیر هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر خوزستان با موضوع تشکیل کمیته فضای مجازی ستاد، دوم خرداد ۱۴۰۲ در اهواز برگزار شد.

در دیدار مدیرکل فرهنگ خوزستان و کارشناسان این حوزه با دبیر هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر، موضوع تشکیل کمیته فضای مجازی ستاد و نیز برگزاری برنامه های روز جهانی و هفته مبارزه با مواد مخدر مورد تاکید قرار گرفت.

در این دیدار دبیر هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر خوزستان با اشاره به در پیش بودن روز جهانی و هفته مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر اهمیت فعالیت دستگاه های فرهنگی به ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش های فرهنگی و هنری به تشریح برنامه ها و عناوین هفته مذکور پرداخت.

رضا نجاتی بر تشکیل کمیته فضای مجازی ستاد مبارزه با مواد مخدر در کنار دیگر کمیته های ستاد با محوریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه تولید محتوا تاکید کرد.

 در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضا کلاه کج به آمادگی این اداره کل با بهره گیری از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر در بخش آگاه سازی جامعه به منظور پیشگیری و کاهش معضل های اجتماعی به ویژه مواد مخدر اشاره کرد و گفت: نقش هنر در تولید آثار فرهنگی، هنری و سینمایی با هدف ماندگاری آثار در اذهان عمومی بسیار تاثیرگذار است.

در پایان دکتر صالحی دبیر کمیته توسعه مشارکت های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و دکتر منصوری خواه مسوول حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل ارشاد خوزستان به رایزنی و همکاری مشترک درباره هرچه با شکوه تر برگزار کردن برنامه های روز و هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر- که از سی خرداد ماه آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت- پرداختند.

خبرنگار: شاهین بهرامی بیرگانی

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید