امروز:
دوشنبه - 13 آذر - 1402
ساعت :

هشدار گوگل به کاربران جی میل

به کاربران جی میل هشدار داده شده است که از خط ‌مشی‌های آن سوء استفاده نکنند یا خطر ممنوعیت برای همیشه را بپذیرند.

به گزارش روزنامه سان، هنگامی که کاربران پلتفرم ایمیلِ «گوگل جی میل»، ثبت نام می‌کنند، با شرایط و خط مشی‌های آن نیز موافقت می‌کنند.

سیاست‌های خاصی برای محافظت از کاربران در نظر گرفته شده، در حالی که برخی دیگر به منظور جلوگیری از سوء استفاده کاربران از پلتفرم است.

این غول فناوری در یک پست وبلاگی این موضوع را توضیح داد و در جایی اشاره کرد که کاربران مجاز به ارسال هرزنامه یا سوء استفاده از این سرویس نیستند.

کاربران Gmail همچنین مجاز به توزیع ویروس‌ها از طریق پلتفرم یا سایر برنامه‌های گوگل مانند Docs، Sheets و Photos نخواهند بود.

این شرکت می‌نویسد: «اگر گوگل یک کاربر جی میل را شناسایی کند که این قراردادها را نقض می‌کند، ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که فوراً کاربر را به حالت تعلیق درآوریم.»

گوگل در ادامه افزود: «اگر مشکل در دامنه باشد، ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که کل حساب را به حالت تعلیق درآوریم و دسترسی سرپرست به همه سرویس‌های Google Workspace را ممنوع کنیم.»

اگر این مورد فقط برای یک کاربر باشد، گوگل اعلانی به نشانی ایمیل ثانویه ثبت شده برای سرپرست دامنه ارسال می‌کند.

اگر اسپم را شناسایی کردید

گوگل همچنین نکات مفیدی را برای کاربرانی که هرزنامه یا سوء استفاده می‌بینند و می‌خواهند آن را گزارش کنند به اشتراک گذاشته است.

این شرکت خاطرنشان کرد: «سوء استفاده یک کاربر جی میل را که این قراردادها را در دامنه شما یا دامنه دیگری نقض می‌کند به گوگل گزارش دهید».

گوگل افزود: «با استفاده از دامنه‌ای که سوءاستفاده در آن رخ می‌دهد، پیامی به abuse@ یا postmaster@ ارسال کنید».

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید