آمار

امروز:
يكشنبه - 23 مرداد - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

سرعت کند و میلیمتری واکسیناسیون کرونا در خوزستان

 

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از شناسایی ۱۰۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: واکسیناسیون با کندی و سرعت میلیمتری در حال انجام است!

 

دکتر سید محمد علوی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ هزار و ۴۱۵ نفر به مراکز منتخب بهداشت، کلینیک‌های تنفسی و بیمارستان‌های استان خوزستان مراجعه کردند که تعداد مراجعه‌کنندگان به این مراکز نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته است. 

 

به گزارش حبیب خبر از ایسنا، وی افزود: پس از تست‌های انجام شده، ۱۰۶ بیمار شناسایی شده‌اند که نسبت به روز گذشته ۳۲ بیمار کمتر بوده است. در این مدت ۱۶ بیمار در بیمارستان‌های خوزستان بستری شدند که تعداد موارد بستری جدید نسبت به روز قبل یک نفر بیشتر شده است.

در ۲۴ ساعت گذشته ۶ نفر از هم‌استانی‌ها نیز جان باختند که اکثر این افراد مسن بوده و واکسیناسیون کاملی نداشته‌اند. 

 

علوی گفت: تعداد بهبودیافتگان در این روز نیز ۴۳۳ نفر بوده که با احتساب افراد در قرنطینه خانگی میزان بهبودی به حدود ۹۷.۷ درصد رسیده است.

 

علوی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: واکسیناسیون نیز با کندی و سرعت میلیمتری در حال انجام است که انتظار می‌رود همه افرادی که برای واکسیناسیون تاخیر داشته‌اند هر چه سریعتر نسبت به تکمیل واکسیناسیون خود اقدام کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید