آمار

امروز:
دوشنبه - 11 اسفند - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

رئیس جمهور، قرنطینه خوزستان را تایید کند

اهواز- حبیب خبر: آقای رییس جمهوری! ایران فقط تهران نیست! خوزستان، نیمی از ایران است. بدون خوزستان، ایران نه رنگ و بو دارد و نه دیدنی و نه شنیدنی است.

آقای روحانی! مسوولان خوزستانی با چه ربانی به ستاد ملی گرونا و نیز شخص شما- که خود را در داخل دفتر ریاست جمهوری قرنطینه کرده اید- بگویند: وضعیت خوزستان بحرانی است و نیاز به قرنطینه و تعطیلی دوهفته ای دارد تا بتوان جلوی سیل ویرانگر کرونا به ویژه از نوع انگلیسی آن ایستاد و به داد مردم خوزستان به ویژه مبتلایانی که نسبت به یک ماه پیش ده برابر شده اند رسید. 

آقای رییس جمهوری! مگر نمی شنوید که مسوولان بهداشت استان فریاد می زنند که بیمارستان ها از شمار بستری شدگان لبریز شده و دیگر تختی برای بیماران جدید وجود ندارد؟!

اگر می شنوید که دستور دهید به درخواست مسوولان ستاد کرونای استان پاسخ مثبت دهند. اگر هم نمی شنوید که مشکل از قرنطینه زیادی شما است و لازم است از دفتر خود بیرون بزنید و به خوزستان بیایید تا با چشم خود ببینید که اینجا چه خبر است. معلوم است رییسی که خود را در دفتر دربسته اش محبوس می کند نه چیزی می شنود و نه چیزی می بیند!

خدا خودش به داد خوزستان و مردم و مسوولان اش برسد که از دولت تدبیر و امید تهران نشین خیری که حق واقعی خوزستان باشد نرسیده و نمی رسد!

****

رییس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از رئیس جمهور درخواست می‌کنم که تعطیلی دو هفته‌ای و قرنطینه استان خوزستان را تایید کند؛ در این زمینه با معاون رئیس جمهور نیز صحبت شده تا این مساله را پیگیری کند.

سیدکریم حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از روز جمعه (یکم اسفندماه) که معاون وزیر بهداشت در خوزستان حضور یافت، درخواست داشتیم که خوزستان تعطیل و قرنطینه شود بنابراین در روز شنبه پیشنهادهایی به ستاد ملی کرونا ارائه شد تا این درخواست مورد تایید قرار بگیرد اما متاسفانه ستاد ملی کرونا با این درخواست موافقت نکرد.

وی با بیان اینکه ضرورت دارد خوزستان قرنطینه و تعطیل شود، افزود: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از رئیس جمهور درخواست می‌کنم که تعطیلی دو هفته‌ای و قرنطینه استان خوزستان را تایید کند؛ در این زمینه با معاون رئیس جمهور نیز صحبت شده تا این مساله را پیگیری کند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: در حال حاضر استان خوزستان تنها استان کشور است که وضعیت قرمز دارد و ۱۱ شهری که در کل کشور دچار وضعیت قرمز شیوع کرونا هستند، در خوزستان قرار دارند بنابراین قرنطینه و تعطیلی خوزستان، امری بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

حسینی افزود: ما نگران هستیم که نتوانیم پاسخگوی مراجعات مردم به بیمارستان‌ها باشیم.

وی بیان کرد: هر چند تعطیلی و قرنطینه خوزستان تنها بخشی از کار است اما در شرایط کنونی، این موضوع یکی از اصلی‌ترین مطالبات نمایندگان است که از رئیس جمهور پیگیر آن هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان افزود: پیگیری‌هایی انجام شده تا این درخواست مورد قبول قرار بگیرد و منتظر هستیم که رئیس جمهور نظر خود را در این خصوص ارائه کند.

وی گفت: تعطیلی قطعا ضررهایی به کسبه و بازاریان وارد خواهد کرد اما در شرایط فعلی آنچه حائز اهمیت است، سلامت مردم خوزستان است زیرا مردم به شدت در خطر بیماری قرار دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید