امروز:
شنبه - 12 فروردين - 1402
ساعت :

جباری: از ۴۵ متری به پرسپولیس گل زدم

پیشکسوت استقلال گفت: سال ۱۳۵۲ و در شهرآوردی که با تساوی یک بر یک به پایان رسید از روی یک ضربه ایستگاهی و از فاصله ۴۵ متری دروازه پرسپولیس را باز کردم که بهترین خاطره‌ام از شهرآورد محسوب می‌شود.

«علی جباری» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار دکرد: ۵ گل به پرسپولیس زدام و ۶ پاس گل داده‌ام که فکر می‌کنم آمار خوبی در شهرآوردها محسوب می‌شود. همیشه سعی می‌کردم بهترین عملکرد را در میدان مسابقه داشته‌ باشم.

وی افزود: در شهرآوردها بیشترین بازوبند کاپیتانی را بر دستان خود بسته‌ام و این برایم یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: پنجمین گلم‌ به پرسپولیس برایم طعم ویژه‌ای دارد. سال ۵۲ و در شهرآوردی که با تساوی یک بر یک به پایان رسید از روی یک ضربه ایستگاهی و از فاصله ۴۵ متری دروازه این تیم را باز کردم که بهترین خاطره‌ام از شهرآورد محسوب می‌شود.

جباری همچنین تصریح کرد: شهرآورد سختی روز چهارشنبه پیش روی ۲  تیم است، همه می‌دانند شهرآورد بازی خاصی  است که برای طرفداران ۲ تیم ارزش و اهمیت زیادی دارد. استقلال و پرسپولیس با بهترین شرایط رودروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: استقلال با شرایط خوبی پا به شهرآورد حذفی خواهد گذاشت و این شانس را دارد با شکست پرسپولیس به فینال جام حذفی صعود کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال لیاقت کسب یک جام را دارد و امیدوارم در این فصل با قهرمانی در جام حذفی هوادارانش را شاد کند.

شهرآورد ۹۳ بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی قرار است روز چهارشنبه پنجم شهریورماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید