امروز:
دوشنبه - 25 تير - 1403
ساعت :

وضعیت آبرسانی به مناطق حاشیه اهواز بررسی شد

قائم مقام شركت آبفا كلان شهر اهواز با حضور در برخی از مناطق حاشيه‌ی از وضعیت آب آشامیدنی کوی سیاحی، کوی مندلی، ملاشیه و عین دو بازديد كرد.

به گزارش حبیب خبر از روابط عمومی آبفا اهواز، "فرزان عباسیان" درباره اين بازديد گفت: این مناطق در انتهای خطوط آبرسانی قرار دارند و با توجه به اينكه در سال‌ها ساخت و ساز غیر اصولی و بدون کارشناسی در آنها به وفور صورت گرفته، بعضا شاهد افت فشار و بروز مشكل هایی در روند آبرساني مطلوب هستیم.

او افزود: به رغم وجود اين دسته مشكل ها اما شرکت آبفا اهواز با تلاش شبانه روزي و جهادي سعي بر كاهش مشكل ها و موانع و  تقویت سطوح خدمات رساني بهینه داشته است.

عباسيان يادآور شد: فصل گرم آب و هوايي در خوزستان منجر به افزايش مصرف آب مي‌شود، لذا با تقویت و افزايش و متناسب سازی توليد آب و بهره گیری از نصب الكتروپمپ و لايروبي مخازن ذخيره آب، كمترين مشكل در آبرساني به شهروندان به ويژه ساكنان مناطق مذکور را شاهد خواهیم بود.

قائم مقام شركت آبفا اهواز با اشاره به وجود انشعابات غير مجاز و تاثبر مستقيم آنها در افت فشار آب، گفت: وجود انشعابات غیرمجاز و برداشت بی رویه از شبکه آبرسانی و رعایت نکردن الگوی مصرف همواره از عوامل موثر بروز افت فشار آب در مناطق حاشیه‌ی شهر بوده که این شرکت  برای رفع کردن  مشكل های تامين آب مورد نياز شهروندان در مناطق حاشيه‌اي از طريق ارسال آب با تانكر، اقدامات کارساز و مستمری انجام داده است.

او در پایان با اشاره به موضوع تنش آبی و قرار گرفتن در فصول گرم سال از شهروندان اهوازي درخواست كرد براي توزيع عادلانه و بهره‌مندي مردم از آب پايدار و با فشار مطلوب، نسبت به رعایت الگوی مصرف اهتمام ویژه داشته باشند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید