امروز:
پنجشنبه - 18 خرداد - 1402
ساعت :

چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان برگزار می‌شود

 معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان از ۱۸ فروردین ماه در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) اهواز خبر داد.

 به گزارش حبیب خبر، سید کریم موسوی با بیان اینکه گشایش این نمایشگاه بعد از نماز جمعه با حضور نمازگزاران، نماینده ولی فقیه در خوزستان و مسوولان استانی برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه به مدت یک هفته پذیرای علاقه‌مندان به حوزه قرآن و عترت است.

 او اضافه کرد: در این نمایشگاه نزدیک به یکصد غرفه مربوط به محصولات فرهنگی، صنایع دستی قرآنی، نرم‌افزارهای قرآنی و عفاف و حجاب است و ۳۰ غرفه نیز به حوزه کتاب اختصاص داده شده و به صورت واحد، کتاب‌های فارسی و عربی حوزه قرآن و اهل‌بیت (ع) را از ناشران سراسر کشور جمع‌آوری کرده و به نمایش خواهیم گذاشت.

 موسوی، با تقدیر از ستاد اقامه نماز جمعه و دفتر نماینده ولی فقیه در استان برای همکاری در برگزاری چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت در مصلی، تصریح کرد: در بخش جنبی این نمایشگاه نیز محافل انس با قرآن، مراسم رونمایی از کتب قرآنی، تکریم از فعالان قرآنی، شب شعر قرآنی، شبی با شهدا و ... برگزار می‌شود.

 او با اشاره به اینکه از کشور عراق نیز در بخش‌های مختلف در این نمایشگاه حضور دارند، یاد آور شد: بنیاد شهید و امور ایثارگران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، شهرداری و شورای شهر اهواز، دانشگاه آزاد اسلامی اهواز میراث فرهنگی استان، ستاد کانون‌های مساجد خوزستان و ... در این نمایشگاه همکاری خواهند داشت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید