امروز:
جمعه - 29 تير - 1403
ساعت :

 
 
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بر ضرورت تولید محتوا در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: باید با برنامه ریزی برای محتوا سازی و رصد مخاطب از توانمندی جوانان نخبه استفاده کرد.
 
 به گزارش حبیب خبر از روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب، علیرضا دانشی در جلسه شورای فرهنگی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب- که با حضور اعضای شورا و جمعی از مدیران این شرکت تشکیل شد- در سخنانی گفت: در حوزه فعالیت ‌های فرهنگی ابتدا باید هدف مشخص شود. اگرچه هدف از اقدامات فرهنگی آرامش روح انسان است. وقتی به آرامش روحی رسیدیم آرامش جسمی هم ایجاد خواهد شد.

 او با اشاره به اقدامات فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایجاد شبکه هوشمند و شبکه داخلی بر ضرورت تشکیل شورای سیاست ‌گذاری برای تصمیم ‌سازی و برنامه ‌سازی تاکید کرد و گفت: برای ایجاد محتوای فاخر در برنامه شبکه داخلی یک اتاق فکر تشکیل و با سرعت اقدامات ویژه‌ ای انجام شود.

او افزود: باید خانواده ‌ها و فرزندان مورد مخاطب قرار گیرند و ضمن استفاده از امکانات داخلی از ظرفیت ‌های بیرونی نیز به نحو مطلوب استفاده شود.

همچنین اقدام روابط‌ عمومی در راه اندازی استودیو کار مهمی است و در این باره باید حداقل دو ساعت برنامه برای اهداف همه‌ جانبه تولید شود. می توان با استفاده از شبکه داخلی اخبار نفت را میان خانواده ‌ها منتشر کرد.

 دانشی گفت: در فضای مجازی باید به سمت تولید محتوا برویم و با استفاده از توانمندی جوانان نخبه، محتوا سازی، رصد مخاطب و برنامه ریزی اقدامات لازم صورت پذیرد.

در این نشست رییس روابط ‌عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌ خیز جنوب با تشریح برنامه ها و اقدامات فرهنگی در دست اجرا، گزارشی از برگزاری همایش بزرگداشت مرحوم نادر طالب‌زاده و اکران فیلم ‌های جشنواره عمار در اماکن پر مخاطب مانند نمازخانه ‌های شرکت، سالن ‌های سینما و پارک های مناطق مسکونی ارایه داد.

سعید آتشبار، بومی سازی کتب آموزش زبان با همکاری استادان زبان، جانمایی نماد های صنعت نفت در اماکن عمومی مانند فرودگاه و راه ‌آهن و سطح شهر اهواز، نام‌ گذاری میادین مناطق و اماکن مسکونی شرکتی، هویت ‌سازی محیطی و بروز رسانی تقویم آموزشی را از برنامه های پیشنهادی برای تصویب در شورای فرهنگی عنوان کرد.

در این جلسه احمدرضا شکسته ‌بند دبیر شورای فرهنگی شرکت ملی مناطق نفت‌ خیز جنوب با اشاره به دستور کار جلسه پیشنهاد هایی در  کارکرد بهتر شورای فرهنگی ارایه داد و خواستار تشکیل کمیته‌ های فرهنگی در هر مدیریت شد.

 همچنین مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب، مدیر عملیات غیر صنعتی، رئیس حراست، رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات و رئیس امور ورزش و تربیت‌ بدنی به بیان دیدگاه های خود و ارایه گزارش کار پرداختند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید