آمار

امروز:
سه شنبه - 14 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نسبت به خیز مجدد بیماری در خوزستان هشدار داد.

 

دکتر سید محمد علوی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ هزار و ۹۲۹ نفر به مراکز منتخب بهداشت، کلینیک‌های تنفسی و بیمارستان‌های استان خوزستان مراجعه کردند که تعداد مراجعه‌کنندگان به این مراکز نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته است.

 

به گزارش حبیب خبر از ایسنا، وی افزود: پس از تست‌های انجام شده، ۲۷۶ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده‌اند که نسبت به روز گذشته سه بیمار کمتر شده است.

در این مدت پنج بیمار در بیمارستان‌های خوزستان بستری شدند که تعداد موارد بستری جدید نسبت به روز قبل پنج نفر کمتر شده است. در ۲۴ ساعت گذشته سه نفر از هم‌استانی‌ها نیز جان باختند.

 

علوی گفت: روز گذشته ۲۵۵ بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافتند که با احتساب افراد در قرنطینه خانگی، میزان بهبودیافتگی در خوزستان حدود ۹۷.۴ درصد است.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، با اشاره به وضعیت پایدار خوزستان افزود: میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی حدود ۷۰ درصد است.

میزان رعایت استفاده از ماسک در اماکن عمومی مرکزی نیز ۶۲ درصد و در مناطق حاشیه‌ای حدود ۱۰ درصد است.  میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک در اماکن اسکان مهمانان نوروزی مطلوب نیست و نگرانی از خیز مجدد بیماری وجود دارد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید