آمار

امروز:
چهارشنبه - 15 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

آغاز خیز جدید کرونا در خوزستان / ۱۰ شهر در وضعیت زرد قرار گرفتند

 

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام آغاز خیز جدید کرونا در خوزستان از قرار گرفتن ۱۰ شهر استان در وضعیت زرد خبر داد.

 

دکتر محمدحسین سرمست، در جمع خبرنگاران گفت: مطابق جدیدترین رنگ‌بندی شیوع کرونا در خوزستان ۱۰ شهر شامل اهواز، کارون، هویزه، شوش، دزفول، مسجدسلیمان، رامهرمز، امیدیه، آغاجری و بهبهان در وضعیت زرد قرار گرفتند و مابقی شهرها در وضعیت آبی هستند. 

 

به گزارش حبیب خبر از ایسنا، وی افزود: در پی انتشار سریع و گسترده سوش امیکرون، کشور و خوزستان درگیر موج جدید بیماری کرونا شده‌اند که ضروری است برای مهار و مقابله با آن تمهیدات ویژه اندیشیده شود.

 

دکتر سرمست در پایان با درخواست از مردم برای مراقبت و هوشیاری نسبت به وضعیت خطرناک کرونا گفت: از همه هم‌استانی.ها درخواست داریم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه تزریق دوز سوم واکسن را با جدیت دنبال کنند.

ضمن استفاده اصولی و درست از ماسک، از هرگونه تردد، مسافرت و تجمع غیرضروری خودداری کنند و هرگونه علائم شبه سرماخوردگی را نشانه امیکرون بدانند و ضمن شروع درمان، خود را قرنطینه و برای جلوگیری از انتقال بیماری به دیگران، ارتباطات خود را به شدت محدود کنند. 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید