آمار

امروز:
چهارشنبه - 15 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

 انتقد تند نماینده آبادان از  انتصاب های رئیسی ، «آقای بی‌برنامه در بودجه»،«وزیر در اتاق»،«دبیری که باید بفهمد اینجا پادگان نیست»

 

ایلنا نوشت: نایب رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، با انتقاد از عملکرد دولتمردان از رییس جمهوری خواست تا دیر نشده در تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند.

 

سیدمحمد مولوی در نشست علنی امروز( سه‌شنبه ۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: در ابتدا درگذشت تعدادی از جوانان رشید خوزستان در حادثه تصادف مسیر اهواز-خرمشهر-شادگان را تسلیت عرض می‌کنم خصوصا به دو عشیره اصیل البوبالد و بغلانی.

 

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، خطاب به رییس جمهوری، ادامه داد: رییس جمهوری محبوب، دولتی عزیز و شریف است که قامتش را برای تقویت و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم نجیب و شریف ایران اسلامی استوار نگه دارد. 

 

وی تصریح کرد: بدون تردید سرفصل‌هایی نظیر امیدآفرینی، عدالت محوری، توسعه‌نگری و فسادستیزی باید از اولویت‌های دولت جناب عالی باشد. انتظار است بر ابرچالش‌های کشور تمرکز کنید و مشکلات را بر اساس آنها حل کنید. این استراتژی محقق نخواهد شد مگر نیروی انسانی متعهد و متخصص سکاندار امور اجرایی کشور باشد.

 

مولوی خاطرنشان کرد: متاسفانه بعضی از انتصابات شما نه اهلیت لازم دارد و نه شانیت و به مصداق فذکر با صراحت اعلام می‌کنم تا دیر نشده در تیم اقتصادی تان تجدیدنظر کنید. آنها نه تنها مردانی برای تنگناهای اقتصادی نیستند بلکه در امور یومیه هم وامانده‌اند. نخواهی که ضایع شود روزگار    به ناکاردیده نفرمای کار.

 

وی اظهار کرد: دولتمردان بدانند متوجه باشند، نمایندگان محترم مجلس نه دلالند نه واسطه گرند و نه بی سواد. حواس تان به اظهارنظرهای تان، به امضاهای تان و حتی پاراف‌های تان باشد و کلام زرین امام راحل(ره) که فرمودند مجلس در راس امور است حتما تابلوی محل کارتان باشد.

 

مولوی خطاب به وزیر نفت، عنوان کرد: گمانم بر این بود که مشتاقانه برای اجرای قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران گامی برمی‌دارید ولی متاسفانه آنچه امروز و این مدت شنیدیم جز بی‌حرمتی، بی‌توجهی و بی‌مسوولیتی چیزی دیگری نبود.

شروط سن، مدرک و معدل را از کجا پیدا کردید؟ چرا قانون را سلیقه‌ای تفسیر می‌کنید این انتظار می‌رفت که شما نفر اولی این موضوع باشید، اگر ما هم می‌دانستیم حتما، هم قد، هم وزن و هم رنگ تان را در رای اعتماد لحاظ می‌کردیم تا دیر نشده خاطره مجلس برای شما تلخ نشود، سریعا اقدام کنید.

 

وی افزود: و اما سر صحبتی دارم با جناب آقای رییس جمهوری، انتظار دارم به وزیر راه دستور دهید از اتاق خود خارج شود و جاده‌های مرگبار خوزستان را نگاهی بکند. این همه تولید و ثروت، خوزستان که گدا نیست، خوزستان پولساز است.

 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: آقای بی‌برنامه در بودجه، شما کافی است بجای دو دست تان که در جیب خوزستان باشد، یک دست تان را بیرون آورید، ببینید وضع خوزستان چه خواهد شد.

 

نایب رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: آقای سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد بداند و بفهمد اینجا پادگان نیست، فکر کرده است منطقه آزاد اروند مردم آبادان و خرمشهر را بدبخت کرد و رفتار تو دو برابر به خوزستان و آبادان صدمه می‌زند.

مطمئن باش اینجا مردانی هستند که اجازه به شما و امثال شما نخواهند داد، بیا فساد منطقه آزاد را جمع کن، چرا آدم می‌فرستی با ما لابی کنی و از ما پست بگیری. اگر نه من مصداقش را دارم، مرد است همینجا شهادت بدهد. با انقلابی‌گری و این رفتار آمده‌ای تا آبادان و خرمشهر را نابود کنی. مطمئن باش آه مردم خوزستان و آبادان گریبانگیرت خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید