آمار

امروز:
سه شنبه - 30 شهريور - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

احمدنژاد: خرمشهر و آبادان، جنگ‌زده ِسوء‌مدیریت‌ها هستند

 

نماینده مردم خرمشهر در مجلس گفت: مشکلات زیرساختی، بیکاری جوانان تحصیل کرده، عقب‌ماندگی حاصل از جنگ تحمیلی در صدر اولویت‌های خوزستان قرار دارد که رفع آن نیازمند برنامه ریزی و نگاه جامع با ضمانت بودجه است.

 

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، سید لفته احمدنژاد در جلسه علنی روز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: جمهوری اسلامی ایران در گام اول انقلاب تلاش کرد، متکی بر عقلانیت انقلابی، با ایستادگی روزافزون در مقابل مستکبران جهان، ثبات سیاسی و امنیت ملی را تأمین کرده و موفقیت‌هایی در اهداف اساسی انقلاب به دست آورد.

 

احمد نژاد ادامه داد: هر چند که دشمنان مردم ایران با انواع فشارها و تحریم‌های اقتصادی مستقیما زندگی، سلامت و رفاه مردم ایران را هدف گرفته‌اند، در این شرایط چهره مدافع مردم گرفته و با اتکا به جریان تروریستی رسانه‌ای سعی در ایجاد یأس و ناامیدی نسبت نظام دارند اما مردم غیور ایران اسلامی هشیارند و فریب فتنه‌گران را نخواهند خورد.

مسوولان کشوری و لشکری نیز باید برای شنیدن مشکلات مردم بی‌واسطه در میان مردم حضور یابند و درد دلشان را بی‌واسطه بشنوند و تا حل مشکل پیگیری جدی کنند.

 

نماینده مردم خرمشهر در مجلس با اشاره به فرصت‌های استان خوزستان گفت: قصه پرغصه این روزهای خوزستان و خرمشهر دل همه را به درد آورده است. لازم است برای رفع سریع و کوتاه مدت محرومیت آستین بالا زده و این بار ایران دین خود را به خوزستان ادا کند.

مشکلات زیرساختی، بیکاری جوانان تحصیل کرده، عقب‌ماندگی حاصل از جنگ تحمیلی در صدر اولویت‌ها قرار دارد که رفع آن نیازمند همت، برنامه ریزی و نگاه جامع با ضمانت بودجه است.

 

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد آسیب‌های زیست محیطی استان خوزستان گفت: پذیرفتنی نیست که مسئولین محیط زیست کشور و وزارت نیرو بدون پشتوانه علمی به دنبال مجوز انتقال آب باشند، حل معضل بیکاری، حاشیه‌نشینی، آب شرب، فاضلاب‌ شهرهای خوزستان، خرمشهر و آبادان باید یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم باشد و وظیفه همه مسئولان است که تمام توان و همت خود را به کار ببندد.

 

نماینده مردم خرمشهر در مجلس در پایان گفت: همه دستگاه‌های دولتی باید با بسیج همه امکانات تا رفع کامل مشکلات کنار مردم باشند. خرمشهر و آبادان در وضعیت جنگ زدگی از سوء مدیریت‌ها به سر می‌برند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید