امروز:
جمعه - 4 فروردين - 1402
ساعت :

فرماندار اهواز گفت: نمی‌توانم در مورد تصمیم اعضای شورای شهر قضاوت کنم. اما  اینکه تا چه اندازه شورای شهر اهواز همراهی و ارگان‌های دیگر همکاری خواهند کرد، در موفقیت شهردار اهواز نقش دارد و  همراهی شورا و همکاری نهادهای دولتی در موفقیت شهردار شرط مهمی است.
 
 جمال عالمی نیسی در حاشیه آیین کلنگ‌زنی تقاطع غیرهمسطح 18 متری کیان‌آباد – مهرشهر اهواز که شامگاه شنبه (23 شهریورماه) برگزار شد، در خصوص عملکرد شهردار اهواز اظهار کرد: در طول یک سال و اندی که در فرمانداری خدمت می‌کنم همیشه از شهرداران منتخب شورا حمایت کرده ام و پشتیبان عملکرد شهردار اهواز هستم.
 
وی افزود: با توجه به اینکه شهردار اهواز جوان و باانرژی است، امیدواریم با همکاری همه ادارات، ارگان‌ها و شورای شهر در پیاده‌سازی ایده هایش موفق باشد.
 
فرماندار اهواز گفت: اکنون برای قضاوت در مورد عملکرد شهردار اهواز زود است زیرا مدت کوتاهی است که به عنوان شهردار اهواز انتخاب شده است اما انرژی وی امیدبخش است.
 
عالمی نیسی گفت: اینکه تا چه اندازه شورای شهر اهواز همراهی و ارگان‌های دیگر همکاری خواهند کرد، در موفقیت شهردار اهواز نقش دارد و  همراهی شورا و همکاری نهادهای دولتی در موفقیت شهردار شرط مهمی است.
 
وی با بیان اینکه تاکنون اعضای شورای شهر با شهردار اهواز همراهی داشته‌اند، تصریح کرد: شورای شهر وظایف قانونی دارد؛ انتصاب و عزل شهردار از وظایف شورای شهر است و ما نمی‌توانیم تکلیفی در این زمینه بر شورای شهر داشته باشیم و نمی‌توانیم از اعضای شورا از سلب اختیار کنیم. نمی‌توانم در مورد تصمیم اعضای شورای شهر قضاوت کنم.
منبع: ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید