امروز:
دوشنبه - 25 تير - 1403
ساعت :

فرماندار آغاجاری دیدار با دکتر جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان خواستار راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی حبیب نیوز، محمد پاکدل در این دیدار- که در محل دفتر مدیر درمان انجام شد- با ارایه گزارشی از حوزه متبوع و بافت کارگری این شهرستان و باتوجه به وجود چاه های نفت و گاز و شرکت های پیرامونی، شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی در این شهر را قابل توجه دانست و دو تقاضا مطرح کرد.

 او گفت: تقاضای نخست این است که سازمان نسبت به ساخت و راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان آغاجاری اقدام کند و دوم اینکه تا راه اندازی درمانگاه، نسبت به حذف فرانشیز از بیماران تامین اجتماعی در بیمارستان دولتی این شهر اقدام شود.

فرماندار آغاجاری با استناد به سند چشم انداز و برنامه راهبردی سازمان تامین اجتماعی دائر بر مشتری مداری و گسترش مراکز درمانی و پشتیبانی از نیروهای مولد و کارگر و ایجاد رضایت مندی برای بیمه شدگان و محرومیت و شرایط خاص آغاجاری، خواستار تسریع و تسهیل در حذف فرانشیز از بیماران تامین اجتماعی در بیمارستان دانشگاهی این شهرستان شد.

او ابراز امیدواری کرد: باتوجه به محرومیت شدید منطقه و بافت کارگری و به منظور تحقق اصل مشتری مداری و خدمت رسانی به بیمه شدگان ، به زودی شاهد حذف فرانشیز از بیماران تامین اجتماعی در تنها بیمارستان دولتی این شهرستان و رضایت مندی بیمه شدگان باشند. 

دکتر جلیلی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حسن نظر فرماندر آغاجاری بر تعامل بین بخشی و ارایه خدمات به بیمه شدگان تاکید کرد و افزود: درخواست مطروحه از سوی فرماندار برای استحضار مدیران ارشد به سازمان مرکزی منعکس خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید