امروز:
جمعه - 4 فروردين - 1402
ساعت :

این مسخره‌بازی‌ها چیست؟

 عضو شورای شهر اهواز با اشاره به انتصابات روز گذشته شهردار اهواز، گفت: چه کسی در این انتصابات شهردار دخالت می‌کند و شیوه این انتصابات چیست؟

محمدجعفر فلسفی در یکصد و بیست و چهارمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که روز (۲۰ مهرماه) با دستور کار پاسخ شهردار اهواز به پرسش های عضو شورای شهر برگزار شد، با اشاره به انتصابات اخیر شهردار اهواز، اظهار کرد: آقایان سوالاتی مطرح کردند و من هم یک سری تذکرات دارم. روز گذشته اتفاقی در شهرداری اهواز رخ داده است. ما ۱۳ عضو شورای شهر هستیم، آیا برای ما اهمیت ندارد چه اتفاقاتی و چه برخوردهایی رخ داده است؟

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، وی با اشاره به تغییر ناگهانی و بی‌خبر علیرضا عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری افزود: از معاون خدمات شهری شهرداری اهواز پیگیر تغییر وی شدم اما بی‌اطلاع بود و این موضوع را از طریق فضای مجازی متوجه شده بود.

فلسفی بیان کرد: ما سه سال است که عضو شورا هستیم؛ این چه روشی است؟ هر چند اختیار با شهردار است، اما حرمت کجا است؟

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به مطرح شدن استیضاح شهردار گفت: چه کسی در این انتصابات شهردار دخالت می‌کند و شیوه این انتصابات چیست؟ مهره‌چینی می‌کند.

فلسفی تصریح کرد: ما به عنوان اعضای شورا، ناظر بر شهرداری هستیم و باید جوابگوی مردم باشیم. باید به مردم چه بگوییم؟ نمی‌شود هشت انتصاب انجام شود و بگوییم مهم نیست. چه شد که این اتفاقات رخ داد؟ این مسخره‌بازی‌ها چیست؟

به گزارش ایسنا، مهران باباپور نایب رئیس شورای شهر اهواز نیز اظهار کرد: انتصابات، تشکیلاتی دارد. معاون شهردار که اکنون برکنار شده، یکی از گزینه‌های انتخاب به عنوان شهردار اهواز بوده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید