امروز:
چهارشنبه - 5 مهر - 1402
ساعت :

رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان بر ضرورت مشارکت مردم برای تسريع در کار بازسازی تاكيد كرد.

به گزارش حبيب نيوز به نقل از ایسنا خوزستان، نصرالله دهقانی در هفتمین جلسه ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان، گفت: خوشبختانه همدلی کامل و ارزنده‌ای مابین بنیاد مسکن خوزستان و ستاد بازسازی وجود دارد که این مهم نقش مهمی در تسریع در امور خواهد داشت.
 
او اظهار کرد: امیدواریم با همین همدلی و همکاری معین‌های بنیاد خوزستان بر اساس وعده داده شده، تا پایان سال جاری واحدهای ساخته شده را تحویل آسیب دیدگان دهیم .
 
دهقانی افزود: پایه و اساس بازسازی بر مبنای مشارکت مردم است و ما باید زمینه‌های مشارکت مردم را برای سرعت بخشیدن به کار بازسازی فراهم کنیم.
 
وی تصریح کرد: ستادهای بازسازی و بنیاد مسکن استان با شناسایی پتانسیل‌های تاثیرگذار اجتماعی، مردم را برای همکاری با ناظرین فنی تشویق کنند.
 
دهقانی با اشاره به تجربه زلزله کرمانشاه گفت: بعد از زلزله کرمانشاه این همدلی و صمیمیت بین نمایندگان بنیاد مسکن و مردم زلزله زده ایجاد و این همدلی باعث شد مردم با آگاهی کامل از خدمات بنیاد مسکن، نهایت همکاری را با ناظرین بنیاد مسکن داشته باشند.
 
وی تاکید کرد: مشارکت مردم در بازسازی بطور جدی دنبال شود تا براساس زمانبندی اعلام شده واحدهای آسیب دیده شده تعمیری و احداثی تحویل مردم شود.
 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید