امروز:
دوشنبه - 6 بهمن - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

حضور نکونام در تراکتور گمانه‌زنی است/ پول «آکاهوشی» واریز شد

مدیرعامل باشگاه فولاد با بیان اینکه مذاکره برای جذب دائمی «پاتوسی» از یک ماه و نیم پیش شروع شده بود، به خبر مذاکره جواد نکونام با باشگاه تراکتور و احتمال حضورش در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از مهر، "سعید آذری" درباره قرارداد دو ساله باشگاه فولاد خوزستان با آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی گفت: از یک ماه و نیم پیش با مدیر باشگاه کیپ تاون آفریقا مذاکرات مان را شروع کردیم و سرانجام توانستیم به توافق برسیم. سال گذشته که پاتوسی را به صورت قرضی جذب کردیم، باشگاه کیپ تاون پیشنهاد ۶۰۰ هزار دلاری برای جذب دائمی این بازیکن به ما داد ولی قبول نکردیم. حالا هم با مبلغی به مراتب کمتر از ۶۰۰ هزار دلار پاتوسی را گرفته ایم. ضمن اینکه این بازیکن ارزش سرمایه گذاری را هم دارد و می توانیم روی پروسه ترانسفر کردنش هم برنامه ریزی کنیم.

وی ادامه داد: با پاتوسی زمانی که داشت ایران را ترک می کرد، جلسه یک ساعت و نیمه برگزار کردیم. او قول داد وزنش را کنترل کند و آماده برگردد. او برای بازگشت منتظر برنامه تمرینی فولاد و اعلام زمان شروع تمرینات است. تلاشمان این است که اکثر بازیکنان مان را حفظ کنیم. 

مدیرعامل باشگاه فولاد در واکنش به خبر مذاکرات جواد نکونام با تیم تراکتور تبریز و احتمال جدایی او از فولاد، تاکید کرد: طبیعی است که نکونام به عنوان قهرمان ملی و ارزنده، خواهان زیاد داشته باشد. ولی وقتی فصل گذشته تمام شد قول و قرارهای مان را با جواد گذاشتیم. او خودش هم تاکید داشت باید نهالی که در فولاد کاشته ایم را تبدیل به درخت کنیم. امیدوارم امسال هم با قدرت در خدمت نکونام باشیم. خوش بختانه آقای علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد هم پشتیبانی خوبی از باشگاه داشته است و می خواهیم امسال لیگ را محکم تر شروع کنیم.

آذری درباره اینکه گفته می شود نکونام با مسعود شجاعی فصل بعد در تراکتور همکاری خواهند داشت، گفت: اینها گمانه زنی است. من و نکونام تا ساعت یک بامداد پنجشنبه درباره نقل و انتقالات و قرارداد بازیکنان صحبت می کردیم. جواد به تعهدش پایبند است. بقیه هرچه باشد گمانه زنی است. فکر می کنم از اوایل مهرماه هم تمرینات را شروع کنیم. 

وی در تشریح وضعیت نقل و انتقالات باشگاه فولاد و جذب نفرات جدید یادآور شد: سعی می کنم همان شیوه ای که در ذوب آهن داشتم را اجرا کنم یعنی عجله ای برای تیم بستن نداریم. شاکله تیم فصل قبل را حفظ کرده ایم. جواد برای هر پست سه پلن ارائه داده است. در اکثر جلسات مذاکره هم جواد نکونام، حمید رجبی و آقایان گودرزی و قاضی نور هم حضور دارند تا با یک کار گروهی، برنامه ها را پیش ببریم. 

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سئوال که آیا از استقلال و پرسپولیس هم بازیکنی مدنظر نکونام است؟ گفت: هر باشگاه و هر بازیکنی که بتواند به فولاد کمک کند و با استانداردهای مالی ما همخوانی داشته باشد، می تواند در لیست مان باشد! 

آذری در ادامه صحبت هایش، درباره وضعیت سینا مریدی بازیکن فولاد که فصل گذشته از این تیم خداحافظی کرد، یادآور شد: مریدی با فولاد قرارداد دارد و حق ندارد از باشگاه جدا شود. خبر خوشحال کننده این است که مریدی این روزها دارد به خوبی در خوزستان تمرینات انفرادی خود را انجام می دهد. بعد از بازگشت به خوزستان، جلسه ای با سینا و  پدرش خواهیم داشت. او بازیکن توانمندی است ولی باید خودش تصمیم بگیرد که می خواهد فوتبالیست شود یا کار دیگری انجام بدهد. 

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان در خصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه در پرونده «آکاهوشی» هم گفت: دو روز پیش پول آکاهوشی را واریز کردیم. پنجره های زیادی داریم که بسته می شود و انرژی زیادی از باشگاه می گیرد. دیگر توان بازکردن این پنجره ها را نداریم. امیدوارم دیگر محرومیتی متوجه باشگاه فولاد نباشد. ما رسید پرداخت پول آکاهوشی را ارائه کرده ایم و منتظریم تا از باشگاه فولاد رفع محرومیت شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید