امروز:
چهارشنبه - 8 بهمن - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

۱۵ پلاک سرقتی از ۲ سارق خودرو در اهواز کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از بازداشت دو سارق پلاک‌های خودرو و کشف ۱۵ پلاک سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح حوزه استحفاظی شهرستان اهواز، کلانتری ۳۳ پس از تجزیه و تحلیل جرایم و همچنین احصا بازه زمانی و جغرافیای جرم به لحاظ آسیب‌پذیری، حوزه توسط گشت‌های پنهان و آشکار پوشش سارقان را با یک دستگاه خودرو مسروقه که پلاک‌های مسروقه روی پلاک‌های اصلی به وسیله چسب نصب کرده بودند، در حین سرقت توسط عوامل مشاهده شدند که به محض رؤیت مأموران اقدام به فرار کردند.

وی افزود: پس از تعقیب و گریز، سارقان هیچ‌گونه توجهی به دستورات پلیس نکردند ولی در نهایت با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح به سمت چرخ‌های خودرو تیراندازی شده و با اصابت گلوله به چرخ‌ها خودرو متوقف شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با اشاره به دستگیری دو سارق در این زمینه، تصریح کرد: پس از دستگیری سارقان، آنها به سرقت‌های زیادی اعتراف کرده و با هماهنگی قضائی، مخفیگاه آنها واقع در گاومیش آباد شهرستان کارون مورد بازرسی قرار گرفت.

سرهنگ کشوری در پایان خبر داد: در این راستا تعداد ۱۵ عدد پلاک با سریال‌های مختلف شهرستان‌های مختلف ایران، تعداد چهار دستگاه ال ای دی، چند حلقه لاستیک زاپاس، کولرگازی، ۶ دستگاه ضبط و تعداد زیادی آچار آلات و جک خودرو کشف و ضبط شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید