امروز:
چهارشنبه - 5 ارديبهشت - 1403
ساعت :

کوبه و ناسزای بازرسان بهداشتی دامپزشکی اندیکا

مدیرکل دامپزشکی خوزستان از کوبه و ناسزا به بازرسان هنگام اجرای طرح سخت کردن نظارت‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش حبیب خبر، "ناصر عسکری‌فرد" بازگو کرد: در دهمین روز اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی دامپرشکی ویژه ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳، بازرسان بهداشتی دامپزشکی شهرستان اندیکا هنگام انجام بازرسی بهداشتی فرآورده‌های خام دامی در پی ضبط گوشت غیر قابل مصرف در یکی از واحدهای قصابی بودند که متصدی این واحد با بازرسان اداره درگیر شد و اقدام به فحاشی و ضرب و شتم آن‌ها کرد.

او افزود: در پی این حادثه از طریق هماهنگی با دادستان و نیروی انتظامی شهرستان اندیکا، فرد خاطی دستگیر و پس از طرح شکایت و انجام مراحل قانونی در مرجع قضایی به دستور دادستان روانه زندان شد که در این مورد از همکاری دادستان شهرستان تشکر می‌کنیم.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان با ابراز تاسف از وقوع این برخورد با حافظان سلامت جامعه انسانی گفت: کارشناسان بهداشتی دامپزشکی با گمنامی، همواره پاسبانان و پاسداران سلامت آحاد جامعه هستند و در روزهای تعطیل و غیر تعطیل، رسالت حفاظت و حراست از بهداشت عمومی جامعه را انجام می‌دهند و در این راه، محتمل سختی‌ها و مشقت‌های زیادی می‌شوند. این نیروها جان و سلامت خود را به خطر می‌اندازند  و باید به وجود تک تک آن‌ها و زحمات مخلصانه آن‌ها افتخار کنیم.

عسکری‌فرد بیان کرد: پیگیر تمام حقوق معنوی و مادی این کارشناسان هستیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید