امروز:
چهارشنبه - 5 ارديبهشت - 1403
ساعت :

 رییس پلیس آگاهی خوزستان از بازداشت دختری که با ترفند فروش امتیاز وام بانکی، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از شهروندان در اهواز کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

 به گزارش پلیس، سرهنگ سیروس دریکوند گفت: در پی شکایت شماری از شهروندان مبنی بر اینکه فردی سودجو در سایت دیوار با ترفند فروش امتیاز وام بانکی، اقدام به کلاهبرداری از آنان کرده است، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی گسترده متهم که خانمی ۲۰ ساله بود را در یکی از مناطق شهرستان اهواز شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه، وی را دستگیر کردند.

رییس پلیس آگاهی خوزستان با بیان اینکه ۹ مالباخته در ارتباط با این پرونده شناسایی شدند، گفت: متهم در بازجویی‌های پلیس به ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان با ترفند فروش امتیاز وام معترف شد.

سرهنگ دریکوند با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد خاطرنشان کرد: اگر متقاضیان قبل از هر گونه پرداخت یا ارائه مدارک شناسایی، اقدام به تحقیق و استعلام صحت وجود وام برای شخص آگهی دهنده با هویت معلوم از طریق بانک مربوط کنند، به آسانی از وقوع این نوع کلاهبرداری‌ها پیشگیری می‌شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (1)

  • حبیب عیوضی مقدم

    جمعه 03 فروردين 1403 - جمعه, مارس 22 2024 1:52:50am

    بشر شیر خام خورده همیشه خام هم خواهد بود وطمع باعث میشود انسان خام شود