امروز:
پنجشنبه - 4 مرداد - 1403
ساعت :

۱۵ مجرم و سارق در آبادان بازداشت شد 

فرمانده انتظامی آبادان از بازداشت ۱۲ مجرم در طرح ارتقای امنیت محله محور و انهدام باند ۳ نفره سارقان منازل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، طرح ارتقای امنیت محله محور با هدف برخورد با هنجارشکنان توسط ماموران کلانتری ۱۱ به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات اطلاعاتی شش سارق معابر و منازل و شش محکوم متواری را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در چند عملیات منسجم، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان، اموال سرقتی از قبیل چهار تابلوی مغازه، ۲۳ متر فنس، چهار دریچه منهول، دو دستگاه دوچرخه و موتورسیکلت کشف شد.

سرهنگ کشوری از اعتراف سارقان به ۱۴ فقره سرقت معابر و منازل خبر داد و گفت: علیه متهمان پرونده قضایی تشکیل شد و به دادسرا معرفی شدند.

* انهدام باند سه نفره سارقان منازل در  آبادان

فرمانده انتظامی آبادان همچنین از دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان حرفه‌ای منازل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کشوری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل در منطقه اروندکنار از توابع شهرستان آبادان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی اعضای باند سه نفره سارقان سابقه‌دار را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه تلویزیون ال ای دی ۴۳ اینچ، یک دستگاه پنکه دستی، انواع ابزارآلات برقی و سایر مشاعات ساختمانی کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده پلیس به ۱۵ فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان آبادان اعتراف کردند.

سرهنگ کشوری با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضایی، گفت: تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی مالخران و کشف سایر اموال مسروقه ادامه دارد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید