امروز:
پنجشنبه - 4 مرداد - 1403
ساعت :

بازداشت مردی که عروسی را عزا کرد

 رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی که شش سال پیش با هجوم به یک مراسم عروسی در شرق تهران فردی را به قتل رسانده و متواری شده بود، خبرداد.

 به گزارش حبیب خبر از ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی دراین‌باره گفت: اواخر سال ۱۳۹۶، وقوع درگیری خونینی در یک مراسم عروسی در شرق تهران از سوی شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 وی با بیان اینکه کارآگاهان در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربات چاقو در یک نزاع  قرار گرفته بود، گفت:‌ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد قاتل به همراه برادرش وارد این مراسم عروسی شده و با  افرادی درگیر شده‌اند.

 همچنین مشخص شد که قاتل با برگزارکنندگان مراسم عروسی از گذشته اختلاف شخصی داشته  و به همین خاطر برای درگیری راهی محل مورد نظر شده‌ است.

ولیپور گودرزی گفت:‌ قاتل ابتدا با عربده‌کشی مراسم را برهم زده و سپس با برگزارکنندگان عروسی درگیر شده که در جریان این نزاع یک مرد جوان را با ضربات چاقو به قتل رسانده و پس از جنایت پا به فرار گذاشته است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:‌ تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه پس از گذشت شش سال کارآگاهان با روش‌های علمی و بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند قاتل پس از جنایت به شهر اصفهان گریخته و به صورت مخفیانه در خانه‌ای سکونت دارد.

 کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی پایتخت پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی بی‌درنگ راهی استان اصفهان شدند و متهم را در یک عملیات منسجم بازداشت و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه متهم در جریان تحقیقات مقدماتی به جرم خود مبنی بر ایجاد نزاع مرگبار در مراسم عروسی در شرق تهران اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید