امروز:
دوشنبه - 13 آذر - 1402
ساعت :

ردپای عروس ۱۴ ساله در قتل شوهر ۳۰ ساله

پلیس در تحقیقات خود در پرونده قتل یک مرد در پشت‌بام خانه‌ای در شمال تهران نشان می‌دهد که همسر دوم او با همدستی برادرزاده‌ ۱۷ ساله مقتول دست به این جنایت زده‌اند.

ظهر یکشنبه به قاضی وحید ناصری بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

به دنبال این گزارش، تیم جنایی در محل حادثه که ساختمانی ۵طبقه در حوالی ونک بود حاضر شد.

مقتول مردی حدودا ۳۰ساله و اهل کشور افغانستان بود که جسد خونین او در پشت‌بام افتاده بود. وی سرایدار ساختمان بود و از ۳سال قبل در آنجا کار می‌کرد.

ساکنان ساختمان همه از او راضی بودند و می‌گفتند مرد سرایدار با هیچ‌کسی خصومتی نداشته است. تیم جنایی برای کشف جزییات بیشتر از حادثه مرگبار به بازبینی تصاویر دوربین مداربسته ساختمان پرداخت که تصاویر و فیلم‌های ثبت شده اسرار قتل و هویت عاملان جنایت را فاش کرد.

آن طور که تصاویر نشان می‌داد مقتول به همراه همسر دومش که زنی ۱۴ساله بوده و به تازگی با او پای سفره عقد نشسته بود، وارد ساختمان شده به اتاقک سرایدار در پشت بام رفته بودند.

چند ساعت بعد یعنی حدود ۵صبح دوشنبه این زن درحالی که به شدت ترسیده و دستپاچه بود به همراه برادرزاده مقتول که نوجوانی ۱۷ساله بود از ساختمان خارج شدند.

نوجوان ۱۷ساله برادرزاده مقتول و سرایدار ساختمان مجاور بود که به نظر می‌رسید از طریق پشت‌بام نزد عمو و همسر دوم وی رفته است. آنها در حالی که وحشت‌زده بودند سوار بر موتور مقتول شدند و گریختند.

حالا با توجه به این تصاویر، تیم جنایی احتمال می دهد که همسر دوم و برادرزاده مقتول با همدستی یکدیگر جان مقتول را گرفته و بعد فراری شده‌اند. حتی دوربین‌ها نشان می‌دهد که در نیمه‌های شب برادرزاده مقتول به پارکینگ رفته و شیلنگ آب را با خود به پشت‌بام می‌برد.

در این بین ته کفش پسر نوجوان خون‌آلود بوده و رد خون نیز در راه پله ها مشهود بود. حتی بررسی‌ها نشان می‌داد که بخشی از پشت‌بام شسته شده بود و این یعنی برادرزاده پس از قتل عمویش، بخشی از پشت‌بام را شسته بود.

به دنبال این اتفاق، گروهی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات خود برای بازداشت دو متهم فراری آغاز کرده‌اند تا انگیزه اصلی آنها از جنایت مشخص شود.

منبع: روزنامه همشهری

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید