امروز:
دوشنبه - 15 خرداد - 1402
ساعت :

 فارس نوشت: رییس‌کل دادگستری کردستان از شناسایی و دستگیری ۵ نفر از افرادی که اقدام به شایعه‌سازی و دروغ پراکنی درباره مسمومیت دانش آموزان در مدارس می‌کنند، خبر داد.

 در پی شایعات بوجود آمده در چند روز اخیر درباره مسمومیت دانش آموزان در مدارس، حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی رییس‌کل دادگستری کردستان ضمن دستور پیگیری قاطع این مساله در استان کردستان، از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به این موضوع در شعب بازپرسی دادسرای مرکز استان و شهرستان‌ها خبر داد.

رییس‌کل دادگستری کردستان گفت: به دستور دادستان مرکز استان، کمیته‌ای شامل پلیس اطلاعات و اداره اطلاعات استان تشکیل شده که مسوول رصد و شناسایی افراد و عواملی هستند که اقدام به شایعه‌سازی و دروغ‌پراکنی می‌کنند، نموده است.

حجت‌الاسلام حسینی اظهار کرد: خوش بختانه تاکنون در این باره ۵ نفر از لیدرها و سرشبکه‌های این موضوع شناسایی شده و ۳ نفر از این افراد دستگیر و روانه زندان شده‌اند و همچنین دستور تعقیب قضایی و دستگیری بیش از ۱۰ نفر دیگر صادر شده است.

رییس‌کل دادگستری کردستان ضمن هشدار جدی به افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی و بازی با افکار عمومی را دارند، افزود: دستگاه قضایی با افرادی که در این باره اقدام به شایعه‌پراکنی می‌کنند، به هیچ وجه اغماض و مماشات نخواهد داشت و قاطعانه با این دسته از افراد برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید