امروز:
پنجشنبه - 3 اسفند - 1402
ساعت :

 
اظهار بی‌اطلاعی اصناف از پلمپ جواهرفروشی و رستوران «علی دایی»
 رستوران و جواهر فروشی علی دایی پلمب شد.

 

 در پی انتشار اخباری در فضای مجازی  با پیگیری خبرنگار ایسنا از قوه قضاییه اعلام شد: رستوران و جواهر فروشی علی دایی به دلیل همراهی با فراخوان اعتصابات از سوی پلیس اماکن پایتخت پلمب شده است.

 

  هم‌چنین مرکز رسانه قوه قضاییه نیز در تایید این خبر  اعلام کرد: در پی همراهی با گروه‌های ضد انقلاب در فضای مجازی در اخلال در آرامش و کسب و کار بازار، دستور قضایی برای پلمب گالری جواهرآلات نور صادر شد.

 

 از سوی دیگر رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات درباره پلمب طلافروشی متعلق به «علی دایی» اظهار کرد: در این باره اطلاعی ندارم و به اتحادیه اطلاعی داده نشده‌ است. 

 

کیومرث امیریان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا  ادامه داد: این یک موضوع انتظامی است و ارتباطی با اتحادیه طلا و جواهر ندارد.  

 

همچنین رییس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس در گفت‌وگو با ایلنا در پاسخ به این پرسش که آیا اتحادیه در جریان پلمپ شدن رستوران علی دایی است؟ گفت: اتحادیه در جریان پلمپ شدن این واحد نیست و نامه‌ای برای پلمپ کردن این واحد از سوی اماکن دریافت نکردیم.

 

سید علی اصغر میرابراهیمی افزود: این در حالیست که برای پلمپ کردن یک واحد صنفی باید اتحادیه در جریان قرار بگیرد چراکه ما مرجع قانونی هستیم.

 

گفتنی است: رسانه‌های اصولگرا اعلام کرده‌اند که رستوران و مغازه جواهرفروشی «علی دایی» پلمب شده و علت پلمب را  همراهی دایی با فراخوان ضدانقلاب اعلام کرده بودند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید