آمار

امروز:
يكشنبه - 23 مرداد - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

استاد وحیدی

 

معلم پیشکسوت و چهره ماندگار ایران و ساکن تهران که طولانی‌ترین سابقه تدریس در کشور را داشت، در سن ۹۷ سالگی به دیدار حق شتافت.

 

به گزارش حبیب خبر از همشهری آنلاین، استاد "حسین وحیدی" معلم پیشکسوت که ۷۷ ساله درخشان در تدریس ریاضی داشت و از اهالی محله مجیدیه تهران به علت بیماری ریوی در بیمارستان فیروزگر تهران درگذشت.

 

استاد وحیدی هشتم اسفندماه سال ۱۳۰۴ در قزوین متولد شد و از ۱۹ سالگی رخت معلمی پوشید و در بیش از ۷ دهه تدریس هزاران شاگرد از وکیل و وزیر و دکتر و معلم و ... را تربیت کرد.

او که معلمی را نه شغل که عشق می‌دانست تا آخرین روزهای حیات پربرکتش با وجود کهولت سن و بیماری دست از معلمی برنداشت و بدون کمترین چشمداشت مالی در منزلش به شاگردان درس می‌داد و اشکالات درسی‌شان را رفع می‌کرد.

 

چاپ ده‌ها جلد کتاب کمک درسی از دستاوردهای عمر پربرکت استاد بود و تقدیرنامه‌های فراوان در سطوح مختلف نشان از لیاقت حرفه‌ای این استاد با اخلاق و فرزانه دارد.

 

جمعی از شاگردان این استاد که معتقدند استاد وحیدی نه فقط معلم که پدر معنوی تک تک شاگردانش بوده، با ارسال خبر درگذشت او با خانواده این استاد بزرگوار ابراز همدردی کردند.

 

پیرترین آموزگار ایرانی درگذشت

 

روحش شاد و یادش گرامی

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید