آمار

امروز:
چهارشنبه - 26 مرداد - 1401
ساعت :

گوناگون

جنایت خونین در بازار تهران/ یک ضربه به گردن مرد دستفروش کافی بود!

مرد دستفروش در بازار تهران بر اثر یک درگیری مرگبار با یک ضربه چاقوی همشهری خود به قتل رسید.

به گزارش حبیب خبر از نسیم، ساعت 22 شنبه یازدهم تیرماه جاری، مرگ مرد جوانی در بیمارستان سینا به «محمد وهابی»، بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم جنایی اطلاع داده شد.

 

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری 113 بازار و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس کشیک قتل راهی بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 

تیم جنایی پس از حضور در بیمارستان با جسد مرد 29 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه گردن هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

 

تحقیقات ابتدایی نشان داد مقتول ساعت 16:30 ظهر همان روز (شنبه) با قاتل در بازار تهران به دلیل انتخاب مکان بساط‌گستری، درگیری داشته و به قتل رسیده است؛ این در حالی بود که این دو مرد جوان با یکدیگر همشهری بودند و در بازار تهران دستفروشی می‌کردند.

 

از سوی دیگر، بررسی‌ها مشخص کرد قاتل پس از وارد کردن ضربه چاقو به گردن مرد جوان، از صحنه جنایت پا به فرار گذاشته که توسط شاهدان درگیری، بلافاصله دستگیر و به مأموران کلانتری 113 بازار تحویل شده است.

 

بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه صبح امروز، متهم برای تحقیقات به شعبه دوم دادسرای امور جرائم جنایی منتقل شد و به قتل مرد دستفروش به خاطر اختلاف بر سر مکان بساط‌گستری در بازار تهران اعتراف کرد.

 

تحقیقات درباره این پرونده توسط محمد وهابی بازپرس کشیک قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌ جنایی ادامه دارد و متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید