آمار

امروز:
چهارشنبه - 26 مرداد - 1401
ساعت :

گوناگون

 

یک کودک دیگر در قم طعمه سگ‌های ولگرد شد

 برای دومین بار در یک هفته اخیر کودکی طعمه سگ‌های ولگرد شد.

 

 به گزارش حبیب خبر از خبرآنلاین، سه‌شنبه گذشته روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم از مرگ کودکی چهار ساله توسط سگ‌های بی‌صاحب خبر داد.

 

  رییس بیمارستان شهدای قم دراین‌باره اعلام کرده بود: ساعت ۱۳ روز سه‌شنبه اورژانس ۱۱۵ یک کودک بدحال را که در منطقه دامشهر قم مورد حمله گروهی از سگ‌ها قرار گرفته بود به این بیمارستان آوردند.

 به‌محض ورود کودک، سریعاً اقدامات اولیه انجام شد و این کودک در حال احیا و سی‌پی‌آر بود و عملیات اینتوبه‌گذاری برای کودک نیز انجام شد.

 

 به گفته دکتر محمد جلالی، شدت جراحات و جای دندان‌های سگ به‌روی گردن و همچنین سر کودک کاملاً مشهود بود به‌گونه‌ای که بخشی از قسمت‌های تنفسی کودک پاره شده بود.

 اقدامات درمانی و مراقبتی برای این کودک تا ساعت ۲۳ شب ادامه یافت، اما به‌دلیل جراحات واردشده بیش از اندازه، متأسفانه کودک جان خود را از دست داد.

 

چند روز بعد از این حادثه، امروز، جمعه، 10 تیر ماه رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از جان باختن پسربچه ۶ ساله به‌دنبال حمله سگ های ولگرد در منطقه دامشهر خبر داد.

 

متاسفانه این کودک پیش از رسیدن تکنسین‌های اورژانس به صحنه حادثه، به دلیل شدت جراحت‌های ناشی از حمله سگ جان خود را از دست داد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید