آمار

امروز:
سه شنبه - 14 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

دستگیری دندانپزشک قلابی در مسجدسلیمان خوزستان

دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان گفت: شخصی که بدون مجوز در منزل خود اقدام به دندانپزشکی می‌کرد پس از صدور حکم قطعی روانه زندان شد.

 

 به گزارش حبیب خبر، رحمان بن سعید اظهار کرد: شخصی بدون مجوز اقدام به تاسیس لابراتوار دندانپزشکی در منزل خود در مسجدسلیمان کرد.

 

 وی افزود: این شخص در لابراتوار خود اقداماتی همچون قالب گیری، کشیدن دندان و گذاشتن دندان متحرک برای مردم شهرستان مسجدسلیمان را انجام می‌داد.  

 

 دادستان مسجدسلیمان در همین ارتباط بیان کرد: با توجه به ماده ۳ قانون مربوط به مقررات امور پزشکی و دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی حکم محکومیت وی صادر و روانه زندان شد.

 

 وی با تاکید بر این نکته که خط قرمز دادستانی سلامت مردم است، تصریح کرد: با خاطیان و افرادی که بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به ارائه امور پزشکی کرده و سلامت جامعه را تهدید می‌کنند، شدیداً برخورد خواهد شد.

 

 بن سعید از مردم خواست برای حفظ سلامتی و عدم ابتلا به بیماری های واگیر به افراد و مکان های غیرمجاز در حوزه بهداشت و درمان مراجعه نکنند.

 

 دادستان مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک، موضوع را به دستگاه انتظامی یا قضایی گزارش دهند.

منبع: فارس

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید