آمار

امروز:
چهارشنبه - 13 مهر - 1401
ساعت :

ورزش

فعال برجسته فضای مجازی کشور همراه با خانواده اش در حادثه ای دلخراش در قم جان سپرد

 

محمدحسین فرج نژاد دیشب با موتور در بلوار غدیر در تصادف با یک خودرو به همراه خانواده اش به دیارباقی شتافت.

 

مهدی فراهانی سخنگوی اورژانس امروز در جمع خبرنگاران گفت: این حادثه که در بلوار الغدیر روبروی ورودی پردیسان رخ داده است متاسفانه ۵ کشته برجای گذاشته است.

 

وی افزود: در این حادثه طبق گزارشات میدانی، موتورسیکلت دارای ۵ سرنشین بوده است که پس از برخورد با خودروی سواری 206، 4 سرنشین موتورسیکلت در دم جان باختند و مصدوم دیگر که کودکی 4 ساله بدحال بوده است پس از دریافت اقدامات درمانی مناسب توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی به مرکز درمانی منتقل شده است.

 

وی گفت: راننده خودروی سواری نیز در این تصادف جان خود را از دست داده است و سرنشین خودرو پس از دریافت اقدامات درمانی به مرکز درمانی منتقل شده است.

 

وی اظهارکرد: خودرو پس از واژگونی دچار حریق شده است.

 

گفتنی است: فرد راکب موتور سیکلت دکتر محمدحسین فرج نژاد از مولفان و محققان و استادان برجسته سواد رسانه ای کشور و از اعضای هیات مدیره فضای مجازی حوزه بود که سال های سال خدمات ارزشمندی در جبهه بندی علمی و سازمان دهی فضای مجازی جبهه انقلاب اسلامی ارایه کرده بود.

 

بیشتر فعالان فضای مجازی و علوم انسانی وی را به عنوان یکی از متخصص ترین کارشناسان کشور در زمینه صهیونیست شناسی می دانستند. تمرکز بخش مهمی از تحقیقات اخیر وی در زمینه رویکردهای ضد صهیونیستی بود.

 

وی به رغم مسوولیت ها و فعالیت های فراوان در منطقه پردیسان قم اجاره نشین بود و با موتور سیلکت تردد می کرد که متاسفانه شب گذشته، به همراه تمام اعضای خانواده اش دارفانی را وداع گفت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (1)

  • عاطف

    جمعه 01 مرداد 1400 - جمعه, جولای 23 2021 7:32:41am

    حریصان پر اشتهای اختلاسگر ، عرصه را بر نخبگان واقعی انقدر تنگ کرده اتد که برای چاپ کتابش باید ماشین ش رو بفروشد و اینچنین خانوادگی به بزم الیه راجعون نایل بشند ، انها در شب عید قربان ، بعد از دعای عرفه و نماز معرب و عشا ء به درگاه الهی روسفید شدند و اینها منتظر دادگاه الهی باشند .