آمار

امروز:
دوشنبه - 11 اسفند - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

دستگیری عاملان تیراندازی همزمان در اهواز و کارون

 فرمانده انتظامی اهواز از بازداشت شش عامل تیراندازی به سمت منازل در شهرستان کارون خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: به دنبال وقوع تیراندازی همزمان در شهرستان‌های کارون و اهواز و انتشار تصاویر آن‎ها در فضای مجازی، با توجه به اهمیت موضوع تیم‎های عملیاتی تشکیل و دستور ویژه جهت دستگیری عاملان تیراندازی صادر شد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: ماموران پلیس اهواز با کار اطلاعاتی و هماهنگی با فرماندهی انتظامی شهرستان کارون، شش عامل تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در چند عملیات منسجم در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، ۲۰۰ عدد فشنگ شکاری، چندین قبضه سلاح سرد (چاقو، دشنه و قمه) و دو دستگاه خودرو به کار رفته در تیراندازی‌ها کشف شد.

وی با بیان اینکه این تیراندازی‌ها به دلیل اختلافات ملکی بین دو طایفه به وقوع پیوست، افزود: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی از منزل فردی که در فضای مجازی به عنوان وکیل معرفی شده، یک قبضه کلت کمری به همراه دو تیغه خشاب مربوطه و دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف کردند.

دالوند گفت: اهواز جولان‌گاهی برای عرض اندام و قدرت‌نمایی هیچ فرد یا افرادی نیست و پلیس با مخلان نظم و امنیت هرگز مماشات نخواهد کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید