امروز:
چهارشنبه - 5 ارديبهشت - 1403
ساعت :

 بشیرزاده: هیات کشتی خوزستان حقم را نمی دهد!

داور المپیکی خوزستان در حالی در روزهای آینده در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک در قرقیزستان قضاوت خواهد کرد که از مسوولان کشتی خوزستان گلایه دارد.

"مهدی بشیرزاده" که در روزهای آینده برای قضاوت در دو رویداد راهی قرقیزستان می شود از مسوولان کشتی خوزستان گلایه دارد؛ در حالی که اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان ماه‌ها قبل پاداش قهرمانان و داوران کشتی خوزستان را به حساب هیات کشتی استان واریز کرده، به گفته بشیرزاده تاکنون این پاداش به حساب او واریز نشده است.

همچنین بشیرزاده به ایسنا، گفت: فدراسیون کشتی برای اعزام داوران المپیکی به مسابقات گزینشی المپیک مساعدت ۵۰ درصدی داشته است و باتوجه به جایگاه کشتی خوزستان و جایگاه این رشته، از هیات استان انتظار می رود حمایت و برنامه‌ریزی مناسب تری داشته باشد.

ضمن این که متاسفانه برای پیگیری پاداشی که توسط اداره کل به حساب هیات واریز شده است، چندین بار تماس گرفتم که هربار بهانه گرفته شد.

یک بار گفته شد حساب هیات حسابرسی نشده و بار دیگر هم گفته شد، شکایت بر روی حساب هیات است و دفعه بعد نیز عنوان شد با حسابدار هیات مشکل داشته‌اند و در آخر هم به من گفتند این پول را پرداخت نمی‌کنیم.

او ادامه داد: آیا حق منِ داور که سال‌ها برای جایگاه کشتی استان و کشور تلاش کرده‌ام، این است؟ ۴ داور المپیکی از کشور باید در گزینشی المپیک شرکت کنند که مساعدت‌های لازم به تمام داوران استان‌های دیگر از سوی هیات‌های کشتی استان‌های شان شده ولی نه تنها تاکنون هیچ کمک و مساعدتی توسط هیات کشتی استان خوزستان به من نشده، بلکه پاداشی که توسط اداره کل ورزش نیز برایم واریز شده است را به من پرداخت نمی‌کنند.

این داور کشتی خاطر نشان کرد: حتی در جلسه آخر کمیسیون داوران استان با حضور آقای جمالپور رئیس هیات کشتی خوزستان، او قول پرداخت هزینه لایسنس سالانه داوران استان را داد و این خبر هم بر روی سایت هیات قرار گرفت اما متاسفانه آن کار را هم انجام ندادند و من مبلغ را شخصا واریز کردم.

مهدی بشیرزاده جزو افتخارات ورزش استان است که سابقه قضاوت در رقابت‌های مهم جهانی و قاره ای و نیز بین المللی در تمامی رده های سنی را در کارنامه خود دارد و در صورت حمایت از وی، از شانس‌های حضور در المپیک ۲۰۲۴ است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید