امروز:
شنبه - 8 مهر - 1402
ساعت :

زمین خاکی فوتبال کارون در تصرف زمین‌خواران!؟

رییس هیات فوتبال شهرستان کارون گفت: متأسفانه افرادی زمین خوار در حال تصرف زمین خاکی روستای قلعه چنعان هستند.

به گزارش حبیب خبر، عبدالمحمد زرگانی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: ورزشکاران قلعه چنعان بیش از ۲۵ سال است که در زمینی به مساحت ۱۲۰+۹۰ متر مربع واقع در غرب روستا به فعالیت های ورزشی می پردازند و بالغ بر ۸ تیم فوتبال ورزشی با جمعیت هر تیم ۳۰ تا ۴۰ بازیکن که جمعا ۳۲۰ نفر است، همه روزه به فعالیت های فوتبال مشغول هستند و همین ورزش نیز باعث نشاط و شادابی و سلامتی بسیاری از نوجوانان و جوانان این روستا شده است.

وی ادامه داد: از همین زمین فوتبال بازیکنان زیادی تقدیم استان و کشور شده است ولی متأسفانه افرادی زمین خوار از همین زمین ورزشی به عنوان مالک حقیقی خود را معرفی می کنند.

 آیا این زمین خواران سند ملکی دارند که شبانه به سمت زمین فوتبال حمله می کنند و تیرک‌های دروازه را به سرقت می برند و مانع انجام فعالیت های ورزشی جوانان روستا شده اند. این افراد با این اقدام شان شوک روحی و روانی شدیدی به ورزشکاران روستا وارد کرده اند.

رییس هیات فوتبال کارون گفت: باتوجه به این که زمین فوق یکی از دو زمین ورزشی موجود در روستا بوده که جوانان در آن به فعالیت های ورزشی می پرداختند، بیم آن می رود که با سلب تنها امید و مکان ورزشی روستا، نوجوانان و جوانان دچار آسیب‌های اجتماعی شدید شوند و به طبع آن تفریجات ناسالم و حتی زمینه های بروز ناهنجاری اجتماعی و اعتیادهای شایع در بین جوانان به وجود بیاید.

وی افزود: از دادستان محترم شهر می خواهیم با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری در اهمیت و رسیدگی و نیز فراهم کردن اسباب تفریح و نشاط سالم برای جوانان، ما را هرچه بیشتر برای تهیه زمین ورزشی فوتبال برای این مردم ولایت مدار قلعه چنعان و به ویژه جوانان ورزشکار این روستا یاری دهد و موجب مسرت اهالی روستا را فراهم کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید