امروز:
پنجشنبه - 18 خرداد - 1402
ساعت :

واکنش طارمی به غیبت سردار: حاشیه نروید!

مهدی طارمی گفت: امیر قلعه نویی مربی بزرگی است و همه بازیکنان موظف هستند به او احترام بگذارند.

به گزارش حبیب خبر از "ورزش سه"، پس از حذف تلخ از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و تساوی بد موقع برابر براگا، مهدی طارمی به تهران آمد تا فیفا دی فروردین را با تیم ملی ایران پشت سر بگذارد. او در جدال برابر روسیه، تک گل تیم ملی را وارد دروازه حریف کرد و البته دو موقعیت خوب دیگر را نیز از دست داد.

مهدی طارمی در پایان این بازی و در میکسدزون استادیوم آزادی گفت: ابتدا سال نو را تبریک می گویم. بازی خیلی خوبی بود و همانطور که دیدید، موقعیت های زیادی داشتیم. به نظر من، می توانستیم راحت بازی را برنده شویم. ولی متأسفانه شرایط آنطور پیش نرفت که بازی را پیروز شویم.

* باید این بازی را می بردیم

در کل، هدف خوبی داشتیم و انرژی مثبت در تیم دیده می شد. این بزرگترین حسن این دیدار بود. تعدادی از بازیکنان تیم ملی جدید هستند و به زمان نیاز است تا هماهنگ شویم. به نظرم در کل اتفاق خیلی خوبی بود. موقعیت های زیادی داشتیم. می توانستیم بازی را ببریم و باید می بردیم. ولی هدفمان این بود که بتوانیم موقعیت زیاد درست کنیم و در این هدف نیز خوب کار کردیم.

* همه بازیکنان باید به امیرخان احترام بگذارند

اکنون امیرخان سرمربی تیم ملی هستند و همه بازیکنان موظف هستند به ایشان احترام بگذارند. ایشان در گذشته بازیکن تیم ملی بوده، مربی خوبی بوده اند و در جاهایی که بوده، افتخارات زیادی کسب کرده است. همه بازیکنان موظف هستند تا تمام تلاش خودشان را بکنند و تا جایی که می توانند ابتدا برای ایران همه کاری انجام دهند و سپس برای تیم و سرمربی هم تلاش کنند.

* غیبت آزمون بخاطر مسائل خانوادگی بود

غیبت سردار آزمون؟ همه می دانید که غیبت او به دلیل مسائل خانوادگی بود. او تازه جایگاهش را در لورکوزن به دست می آورد.

* برای سردار حاشیه نسازید، هماهنگ شده بود

انتشار تصویر سردار هنگام بازی والیبال؟ شما حاشیه هایش را نروید. ایشان از قبل صحبت کرده بود و هماهنگ شده است. مربی تیم در جریان است و همه می دانند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید