امروز:
دوشنبه - 15 خرداد - 1402
ساعت :

 هواداران به منصوریان اعتماد کنند/ نکونام باید می‌رفتبازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید هواداران باید به منصوریان اعتماد و از او حمایت کنند.

 به گزارش حبیب خبر، عبدالله کرمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار کرد: باشگاه فولاد امسال تیم خیلی خوبی بست و هزینه‌های بسیاری داشت و از نظر نتیجه‌گیری نیز انتظار می‌رفت، این تیم جزو مدعیان باشد و حتی نظر من این بود که فولاد باید جزو گزینه‌های قهرمانی باشد.

 * منصوریان باید حمایت شود

 وی ادامه داد: اما متأسفانه نتایج خوبی رقم نخورد و این دور از انتظارات بود و در ادامه مسیر دیدیم نکونام از فولاد جدا شد و به نظر من این تغییرات باید انجام می‌شد زیرا فولاد نتوانسته بود نتایج مورد انتظار را کسب کند.

 اکنون هم که آقای منصوریان برای سرمربیگری فولاد انتخاب شده است باید هواداران این سرمربی را بپذیرند ولی متأسفانه در بازی با ملوان دیدیم که هواداران به انتخاب منصوریان اعتراض داشتند، در حالی که او دیگر به عنوان سرمربی انتخاب شده و باید به انتخاب صورت گرفته احترام گذاشت و حمایت کرد. این هواداران باید به منصوریان اعتماد کنند.

 * این هجمه‌ها دردی را دوا نمی‌کند

هافبک سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: اینکه عده‌ای علیه آقای منصوریان هجمه ایجاد می‌کنند دردی را دوا نمی‌کند زیرا بیشتر فولاد را دچار چالش و حاشیه کرده و این تیم را از حرکت رو به جلو دور می‌کنند.

 تاکنون منصوریان دو بازی روی نیمکت فولاد بوده و این تیم چهار امتیاز به دست آورده است که نتایج بدی نبوده است.

درست است که انتظار داریم فولاد خوزستان همیشه برنده باشد اما این نکته را هم باید مدنظر قرار داد که منصوریان به تازگی هدایت تیم را بر عهده گرفته است و هنوز شناخت خوبی از فولاد ندارد و انشاءالله هر چه پیش برود نتایج بهتر شود.

وی ادامه داد: من می‌گویم از منصوریان یا هر سرمربی دیگری که می‌توانست جای منصوریان باشد باید حمایت شود زیرا اکنون فولاد یک شانس برای کسب سهمیه آسیایی دارد و آن هم از طریق جام حذفی است.

فولاد به نوعی رسیدن به سهمیه آسیایی از طریق لیگ برتر را از دست داده است و اگر هواداران بخواهند سرمربی تیم را تخریب کنند جام حذفی را هم از دست می‌دهند و در نهایت فولاد بدون اینکه در لیگ برتر و جام حذفی دستاوردی داشته باشد مسابقات را به پایان می‌رساند.

کرمی با بیان اینکه از هواداران فولاد خواهش می‌کنم صبور باشند و حمایت کنند، گفت: هواداران باید به منصوریان خوشبینانه نگاه کنند و انشاءالله فولاد در جام حذفی قهرمان شود.

* بازیکنان فولاد آرزوی خیلی تیم‌ها هستند

وی تاکید کرد: فولاد بازیکنان بسیار خوبی دارد، بازیکنانی که آرزوی خیلی از تیم‌ها هستند ولی نمی‌دانم در گذشته چه اتفاقاتی در باشگاه افتاد که نتایج خوبی رقم نخورد.

وی عنوان کرد: همچنین باشگاه فولاد از همین الان باید به فکر فصل آینده و موفقیت در لیگ برتر باشد و در این مسیر هواداران فولاد که سرمایه‌های اصلی این باشگاه هستند باید کمک کنند زیرا در وضعیت فعلی انتقاد هواداران کار درستی نیست.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید