امروز:
جمعه - 4 فروردين - 1402
ساعت :

 پیشکسوت فوتبال خوزستان، حضور جواد نکونام در تیم ملی را به ضرر باشگاه فولاد و تکرار تجربه تلخ حضور اسکوچیچ در تیم‌ملی برای نفت آبادان دانست. 

 

 به گزارش حبیب خبر، حسن سالمی در گفت و گو با ایسنا درباره حضور جواد نکونام در تیم ملی به عنوان دستیار کی‌روش، اظهارکرد: من مخالف حضور نکونام در تیم ملی هستم زیرا فوتبال خوزستان تجربه تلخ جدایی اسکوچیچ از صنعت نفت آبادان و حضور او در تیم ملی دارد.

 در آن برهه نفت در رده های بالای جدول بود و وضعیت خوبی داشت اما با جدایی اسکوچیچ، نفت آبادان به جایی رسید که برای نیفتادن می جنگید. 

 

 وی ادامه داد: باتوجه به آن تجربه تلخ، امیدوارم نکونام به کار خود در فولاد ادامه دهد و آقای گرشاسبی مدیرعامل باشگاه و آقای بنی تمیم مدیرکل ورزش خوزستان نیز مانع از رفتن این مربی از استان شوند و عدم موافقت خود را به فدراسیون اعلام کنند.

 به هر حال فولاد این فصل برای موفقیت در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا هزینه کلانی را متحمل شده است و رفتن نکونام به ضرر باشگاه فولاد تمام خواهد شد.

امیدوارم فولاد بتواند روند موفقیت خود را ادامه دهد و نتایج این تیم نوید روزهای خوب برای این تیم است. 

 

این مربی فوتبال درباره جدایی پرکاس از صنعت نفت آبادان و مطرح بودن شفر به عنوان گزینه جدی برای هدایت این تیم، گفت: زمانی که اسم پرکاس مطرح شد، تعجب کردیم که او چه کسی است و چه رزومه ای دارد و اصلا کجا مربیگری کرده است.

به هرحال دلیل نمی شود چون فلان نفر در آلمان زندگی کرده و بازی بایرمونیخ را دیده و یک مدرک مربیگری دارد می تواند سرمربی خوبی باشد.

پرکاس ناشناخته بود و نمی دانم چه کسی نسبت به او شناخت داشت که به عنوان سرمربی انتخابش کردند که دیدیم در شش هفته حضورش روی نیمکت نفت، این تیم  نتیجه نگرفت و اکنون در رده مناسبی قرار ندارد. 

 

وی ادامه داد: شفر گزینه ایده آلی است زیرا فوتبال ایران را می‌شناسد. امیدوارم با حضور شفر و کمک آقای فیروزی، نفت آبادان به جایگاه اصلی اش برسد. 

 

سالمی با اشاره به وضعیت خوب نفت مسجدسلیمان در شش هفته ابتدایی لیگ بر خلاف فصل گذشته، عنوان کرد: جای خوشحالی است، تیمی که در فصل های گذشته محکوم به سقوط بود و با دعا و راز و نیاز در لیگ می ماند، این فصل بازی های خوبی به نمایش گذاشته و نتایج خوبی کسب کرده است. حتی بدون اغراق در بازی با پرسپولیس حق این تیم باخت نبود و بازی را برای پرسپولیس در آوردند و حق نفت ضایع شد. 

 

وی تاکید کرد: اگر بازیکنان نفت مغرور نشوند و اعتماد به نفس داشته باشند، باتوجه به این که آقای مهاجری مربی بسیار خوبی است و با تجربه بوده و رزومه خوبی دارد، این تیم توانایی قرار گرفتن در جایگاه خوب را دارد. 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید