آمار

امروز:
دوشنبه - 17 مرداد - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی حفاری ایران در سه ماه نخست سال جاری موفق به برگزاری  49 هزار و 600 نفر ساعت دوره های آموزش تخصصی و عمومی برای بالغ بر سه هزار و 200 نفر از کارکنان شرکت در سطوح مختلف شغلی شد. 

به گزارش حبیب خبر، سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران، گفت: از سرجمع دوره ها، 14 هزار و 126 نفر ساعت فنی و تخصصی، 9 هزار 860 نفر ساعت ایمنی و مابقی عمومی، رایانه، مدیریت و ... بوده است. این آموزش ها مشتمل بر 135 دوره در قالب 80 عنوان آموزشی برای کارکنان عملیاتی و ستادی اجرا شد. 

"عبدالرحمان نساج"  پیگیری و بستر سازی آموزش های لازم برای کارکنان ایثارگر را که به استخدام رسمی درآمده اند را یادآور شد و افزود: همزمان با برگزاری دوره های آموزشی پیش گفته برای کارکنان عملیاتی و ستادی شرکت، براساس توافق به عمل آمده به کارکنان سایر شرکت های متقاضی از جمله شرکت های کارفرمایی و بخش خصوصی نیز خدمات آموزشی ارایه شد. 

او با بیان اینکه خدمات آموزشی این بخش منطبق با مرکز آموزش شرکت ملی نفت ایران و استانداردهای بین المللی ارایه می شود، اظهار کرد: از شمار دوره های تخصصی کنترل فوران چاه ها (IWCF) و ایمنی سه گانه است که با هدف تعهدات آموزشی مندرج در قراردادهای پروژه ای با این شرکت ها صورت می پذیرد. 

سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران درباره تشکیل دوره های آموزشی در چارچوب الزامات صلاحیت حرفه ای، گفت: مهم ترین دوره در این ارتباط کنترل فوران چاه در سطح 2 ،3 و 4 است که برای کارکنان مستقر بر روی دستگاه های حفاری به طور مستمر برگزار می شود و کارکنان ملزم به گذراندن این دوره خواهند بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید