آمار

امروز:
سه شنبه - 14 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

 فراخوان چهارمین دوره ی جایزه کتاب سال خوزستان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منتشر شد.

 به گزارش حبیب خبر از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان چهارمین دوره ی جایزه کتاب سال خوزستان را به منظور حمایت، تکریم و پاسداشت پدیدآورندگان و صاحبان اثر مکتوب در این استان برگزار می‌ کند.

 این جشنواره در سه بخش اصلی: انتخاب کتاب سال خوزستان،بخش جنبی: انتخاب ناشر نمونه سال و بخش ویژه خوزستان و خوزستان‌شناسی برگزار می شود.

 در توضیح شرایط شرکت کنندگان در فراخوان آمده است: آثار ارسالی باید در فاصله فروردین 1400 تا فروردین 1401 برای اولین بار چاپ و منتشر شده باشد. نویسنده، مولف یا مترجم اثر بایستی بومی استان خوزستان و یا محل اقامت ایشان در ۱۰ سال گذشته خوزستان باشد.

 همچنین محل انتشار اثر می‌تواند در هر جای کشور باشد اما صاحب اثر خوزستانی و یا موضوع اثر در رابطه با خوزستان باشد.هر شرکت‌کننده برای شرکت در این جایزه می‌بایست تعداد 3 جلد از آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

 بر اساس این گزارش،هر نویسنده، مولف یا مترجم تنها می‌تواند در یک بخش شرکت کند.پدیدآورندگان غیربومی آثار در صورتی می‌توانند در این جایزه شرکت کنند که محتوای اثرشان از نظر موضوع و محتوا درباره خوزستان باشد.

 این گزارش می افزاید: ارسال فرم اعلام وصول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه اثر الزامی است.دبیرخانه از دریافت کتاب‌های درسی و کمک درسی معذور است.

 همچنین شرکت‌کنندگان پس از تکمیل فرم شرکت در چهارمین جایزه کتاب سال خوزستان که در پرتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به نشانی khz.farhang.gov.ir  بارگذاری شده است، آثار خود را به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

 مهلت ارسال آثار 24 خرداد تا 15 مرداد 1401،داوری آثار شهریور تا مهرماه 1401و برگزاری آیین پایانی و اعلام نتایج: آبان ماه 1401 همزمان با هفته  کتاب جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است.

 بر اساس فراخوان منتشر شده،به آثار برگزیده هر بخش لوح افتخار، تندیس و جایزه نقدی اهدا می شود.

 نشانی دبیرخانه: خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان فلسطین، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و نحوه شرکت در چهارمین دوره جایزه کتاب سال خوزستان ارسال 3 نسخه از کتاب به همراه برگه ی اعلام وصول و فرم درخواست شرکت در جایزه به دبیرخانه جشنواره است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید